Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Průběžné výsledky nejlépe střílejících členů MS k 10.6.2017.
 

Příjmení 1.místo 2.místo 3. místo
Roneš 6 1 1
Odl 5 3 5
Plecháč 3 3 2
Suchánek 0 2 2
Šoufek 1 3 1
Šustr 0 1 1
Havelka 0 1 0
Krajzl 0 0 2
Lemberk 0 0 1
Vodvárka J. 0 1 0

 

Od roku 2001 - nejsou dochovány výsledky za roky 2006 a 2007.

  Memoriál Stanislava Řeháčka

Pan Stanislav Řeháček byl dlouholetým členem Mysliveckého sdružení Luka Nepolisy. V roce 2009 navždy odešel z našich řad. Ke vzpomínce na něho  byla založena střelecká soutěž o putovní pohár.

 

Pořadí
 
Příjmení
 
Počet zásahů
 

Memoriál Stanislava Řeháčka - 9. ročník r.2017 ( Hlušice )
Lovecké kolo - 40 terčů

1. Vondráček Petr- host 32
 
7.
 
Šoufek Jaroslav 21
 
13.
 
Cibulka Tomáš - host 16
 
19.
 
Drahokoupil Radek - host 10
 
2.
 

Plecháč Stanislav ml.
27*
 
8.
 
Šustr Jiří 21
 
14.
 
Fromelius Josef - host 14
 
20.
 
Tlustý František - host
 
10
 
3.
 

Řeháček Stanislav - host
27*
 
9.
 
Vodvárka Josef 19
 
15.
 
Lemberk Ladislav st.
 
13
 
21.
 
Marek Petr 9
 
4.
 

Odl Zdeněk
26
 
10.
 
Kobr Jaroslav ml.
 
18
 
16.
 
Lemberk Ladislav ml. 12
 

 

 

 
5.
 

Plecháč Stanislav - host
26
 
11.
 
Jiřička Ladislav - host 17
 
17.
 
Špaček Pavel - host 11
 
6.
 
Ornst Lukáš - host
 
23
 
12.
 
Ornst Petr
 
16
 
18.
 
Šustr Dušan - host 10
 

* po rozstřelu první tri místa

Ostatní dle pořadí úspěšnosti zásahů.

Memoriál Stanislava Řeháčka - 8. ročník r.2016 ( Hlušice )
Lovecké kolo - 40 terčů

1. Šír M. - host 32 10. Šustr J. 18 19. Drahokoupil R. - host 10
2. Perný L. - host 32 11. Kvasnička J. 16 20. Ornst L. - host 10
3. Plecháč S. ml. 29 12. Marek P. 16 21. Havelka H. 10
4.

Plecháč S st. - host

26 13. Suchánek S. 16 22. Špaček P. - host 9
5. Vodvárka J. 23 14. Tichý - host 13 23. Dospěl R. - host 8
6. Odl Z. 23 15. Kobr Jaroslav ml. 13 24. Vodvárka M. 6
7. Šoufek J. 23 16. Fromelius J. - host 12 25. Drahokoupil  P. - host 4
8. Řeháček S st. - host 20 17. Šustr D. - host 11      
9.  Lemberk L. st. 20 18. Ornst P. 11

* po rozstřelu první tri místa

Ostatní dle pořadí úspěšnosti zásahů.

Memoriál Stanislava Řeháčka - 7. ročník r.2015 ( Hlušice )
Lovecké kolo - 40 terčů

1. Perný L. - host 36 10. Plecháč S. 23 19. Šustr J. 12
2. Šír M. - host 34 11. Lemberk L. ml. 22 20. Havelka H. 11
3. Vondráček P. - host 32 12. Vodvárka J. 21 21. Drahokoupil R. - host 10
4.

Beneš J. -host

31 13. Lemberk L. st. 18 22. Popelka J. - host 10
5. Šoufek J. 28 14. Kvasnička J. 17 23. Marek P. 9
6. Odl Z. 27 15. Šustr D. host 15 24. Ornst L. - host 7
7. Ornst M. - host 26 16. Suchánek S. 14 25. Dospěl R. - host 3
8. Řeháček S. - host 25 17. Ornst P. 13      
9. Novotný M. - host 23 18. Kobr Jaroslav ml. 13

* po rozstřelu první tri místa

Ostatní dle pořadí úspěšnosti zásahů.

Memoriál Stanislava Řeháčka - 6. ročník r.2014 ( Hlušice )
Lovecké kolo - 40 terčů

1. Sejkora J. - host 33 11. Plecháč S. - host 28 21. Kvasnička J. 18
2. Šír M. - host 33 12. Řeháček S. - host 28 22. Ornst. P. 14
3. Drahokoupil J. - host 32 13. Janouch T. - host 26 23. Kobr J. ml. 13
4. Odl Z. 31 14. Novotný M. - host 26 24. Tichý J. - host 11
5. Šoufek J. 31 15. Vodvárka J. 25 25. Štěrba J. - host 8
6. Rychtera V. - host 30 16. Řeháček ml. - host 25 26. Havelka H. 8
7. Perný L. - host 30 17. Plecháč S. ml 24 27. Marek P. 7
8. Lemberk L. ml. 29 18. Suchánek S. 23 28. Špaček P. - host 6
9. Beneš J. - host 29 19, Pacák J. - host 20 29. Vodvárka M. 4
10. Jiřička L. - host 28 20. Chudoba M. - host 19 30. Fromík J. - host 3

* po rozstřelu první tri místa

Ostatní dle pořadí úspěšnosti zásahů.

Memoriál Stanislava Řeháčka - 5. ročník r.2013 ( Hlušice )
Lovecké kolo - 40 terčů

1. Šír M. - host 30 10. Řeháček S - host 20 19. Ornst. P. 8
2. Beneš J. - host 29 11. Suchánek S. 20 20. Vodvárka M. 8
3. Rychtera V. - host 29 12. Šoufek J. 20 21. Kvasnička J. 8
4. Odl Z. 28 13. Janouch M. - host 19 22. Roneš J. 8
5. Sejkora J - host 27 14. Vodvárka J. 18 23. Havelka H. 7
6. Plecháč S. 26 15. Šustr J. 13 24. Marek P. 7
7. Perný L. - host 25 16. Kobr J. 13 25. Lemberk L. st. 7
8. Ornst M. - host 25 17. Lemberk L. ml. 10      
9. Řeháček ml. - host 24 18. Špašek P. - host 9

 * po rozstřelu první tri místa

Ostatní dle pořadí úspěšnosti zásahů.


Memoriál Stanislava Řeháčka - 4. ročník r.2012 ( Hlušice )
                    Lovecké kolo - 40 terčů
 

1. Rychtera - host
 
32
 
6.
 
Drahokoupil J. - host
 
22
 
11.
 
Šustr 14
 
16.
 
Kobr 11
 
2.
 
Odl
 
28
 
7.
 
Řeháček S. - host
 
20
 
12.
 
Vodvárka
 
13
 
17.
 
Kvasnička

 
9
 
3.
 
Plecháč 24*
 
8.
 
Drahokoupil P. host 19
 
13.
 
Špaček - host. 13
 
18.
 
Marek
 
1
 
4.
 
Řeháček ml. - host 24*
 
9.
 
Kloz 18
 
14.
 
Ornst 13
 
5.
 
Suchánek 22
 
10.
 
Šoufek 18
 
15.
 
Havelka 12
 

 * po rozstřelu


Memoriál Stanislava Řeháčka - 3. ročník r.2011 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 20 terčů
                    Parkůr - 20 terčů

 

1. Ornst M. -
host
 
32
 
5.
 
Plecháč 21
 
7.
 
Řeháček ml. - host 19
 
12.
 
Kloz 12
 
2.
 
Vanc L. -
host
 
26
 
5.
 
Beneš - host 21
 
8.
 
Šustr 16
 
13.
 
Kvasnička
adept.
 
11
 
3.
 
Řeháček S. - host
 
25
 
5.
 
Roneš 21
 
9.
 
Špaček - host.
 
15
 
13.
 
Havelka 11
 
4.
 
Odl
 
23
 
5.
 
Rychtera - host
 
21
 
10.
 
Lemberk 14
 
14.
 
Marek
 
7
 
4.
 
Sejkora - host
 
23
 
6.
 
Průša - host 20
 
11.
 
Ornst P. 13
 
4.
 
Vejr - host
 
23
 
7.
 
Šoufek 19
 
11.
 
Kobr J. ml. 13
 

 
Memoriál Stanislava Řeháčka - 2. ročník r.2010 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 20 terčů
                    Parkůr - 20 terčů
 

1. Průša - host
 
23
 
6.
 
Suchánek
 
16
 
8.
 
Drahokoupil R. - host
 
11
 
10.
 
Drahokoupil P. - host
 
8
 
2.
 
Řeháček ml. - host
 
21
 
6.
 
Šustr
 
16
 
8.
 
Lemberk
 
11
 
10.
 
Janouch - host
 
8
 
3.
 
Řeháček - host
 
20
 
7.
 
Beneš - host
 
13
 
8.
 
Šoufek
 
11
 
11.
 
Havelka
 
7
 
4.
 
Odl
 
19
 
7.
 
Ornst
 
13
 
8.
 
Plecháč
 
11
 
11.
 
Špaček - host
 
7
 
5.
 
Sejkora - host
 
17
 
8.
 
Kobr
 
11
 
9.
 
Marek
 

9
 

 

Memoriál Stanislava Řeháčka   - 1. ročník r.2009 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 20 terčů
                    Parkůr - 20 terčů
 

1. Roneš
 
25
 
6.
 
Plecháč
 
18
 
11.
 
Řeháček ml. - host 13
 
15.
 
Ságner - host
 
9
 
2.
 
Průša - host
 
24
 
6.
 
Bejšovec - host
 
18
 
12.
 
Havelka
 
12
 
16.
 
Kobr
 
7
 
3.
 
Drahokoupil J. - host
 
23
 
7.
 
Lemberk
 
17
 
13.
 
Honzák - host
 
11
 
16.
 
Roneš P.
 
7
 
4.
 
Šustr
 
21
 
8.
 
Řeháček - host 16
 
13.
 
Vondruška - host
 
11
 
17.
 
Špaček - host
 
4
 
5.
 
Krajzl
 
19
 
8.
 
Marek 16
 
13.
 
Ornst
 
11
 
18.
 
Fládr - host
 
odstoupil
 
5.
 
Sejkora - host
 
19
 
9.
 
Beneš - host
 
15
 
13.
 
Drahokoupil
R. - host
 
11
 
5.
 
Odl
 
19
 
10.
 
Šoufek 14
 
14.
 
Kloz
 
10
 

 
Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 8. ročník r.2008 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 25 terčů
                    Zajíc - 5 terčů

 

1. Průša - host 26
 
7.
 
Vodvárka 15
 
12.  Roneš ml. 4
2.
 
Roneš 21
 
7.
 
Suchánek
 
15
 
13. Vojta 2
3.
 
Odl
 
19
 
8. Šustr 13
4.
 
Krajzl 18
 
9. Lemberk 11
4.
 
Šoufek
 
18
 
9. Řeháček
 
11
5.
 
Plecháč
 
17
 
10. Řeháček ml. - host 10
6.
 
Ornst 16
 
11. Marek 8

 

Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 6. a 7. ročník - roky 2006, 2007 se nedochovaly
 

Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 5. ročník r.2005 ( Hlušice )
                    Lovecké kolo

 
1. Roneš
 
14
 
6.
 
Vodvárka
 
6
 
8.
 
Roneš T.
 
4
 
2.
 
Šoufek
 
13
 
6.
 
Rybička Petr - host
 
6
 
9.
 
Drábek
 
3
 
3.
 
Odl
 
9
 
7.
 
Ornst 5
 
10.
 
Kobr ml.
 
2
 
4.
 
Suchánek
 
8
 
7.
 
Šustr
 
5
 
10.
 
Lemberk
 
2
 
5.
 
Plecháč
 
7
 
7.
 
Kobr
 
5
 
10.
 
Rybička Pavel - host
 
2
 
6.
 
Kloz
 
6
 
7.
 
Kobr Milan - host
 
5
 
13.
 
Rudiš - host
 
0
 
6.
 
Řeháček St.
 
6
 
8.
 
Krajzl
 
4
 

 

Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 4. ročník r.2004 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo
 

1. Roneš
 
14
 
8.
 
Krajzl
 
7
 
10.
 
Kobr ml.
 
3
 
2.
 
Průša - host
 
12
 
8.
 
Lemberk
 
7
 
10.
 
Ornst
 
3
 
3.
 
Suchánek
 
11
 
9.
 
Kloz
 
4
 
11.
 
Vendler - host
 
2
 
4.
 
Odl 10
 
9.
 
Kobr
 
4
 
12.
 
Drábek
 
1
 
5.
 
Šoufek
 
9
 
9.
 
Roneš T.
 
4
 
13.
 
Vojta
 
0
 
6.
 
Šustr
 
8
 
9.
 
Vendler T. host
 
4
 
7.
 
Plecháč
 
7
 
9.
 
Vodvárka
 
4
 

 
Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 3. ročník r.2003 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo

 

1.
 
Plecháč
 
13
 
8.
 
Kobr
 
5
 
10.
 
Finěk - host
 
3
 
2.
 
Beneš - host
 
12
 
8.
 
Řeháček
 
5
 
11.
 
Lemberk
 
2
 
3.
 
Roneš
 
11
 
8.
 
Vendler - host
 
5
 
12.
 
Janeček
 
1
 
4.
 
Odl
 
10
 
9.
 
Havelka
 
4
 
12.
 
Marek
 
1
 
4.
 
Divíšek T. - host
 
10
 
9.
 
Vodvárka
 
4
 
12.
 
Ornst
 
1
 
5.
 
Krajzl
 
9
 
9.
 
Drábek
 
4
 
12.
 
Roneš D.
 
1
 
6.
 
Řeháček S. - host
 
7
 
9.
 
Divíšek J. - host
 
4
 
12.
 
Drahokoupil - host
 
1
 
7.
 
Šoufek
 
6
 
10.
 
Kobr ml.
 
3
 
13.
 
Rybička - host
 
0
 
7.
 
Šoufek ml.
 
6
 
10.
 
Roneš T.
 
3
 

 

Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 2. ročník r.2002 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 14 terčů
 

1.
 
Roneš
 
13
 
8.
 
Šoufek ml.
 
6
 
11.
 
Kobr ml.
 
3
 
2.
 
Šoufek
 
12
 
8.
 
Vodvárko ml.
 
6
 
12.
 
Lemberk
 
2
 
3.
 
Řeháček S. - host
 
11
 
9.
 
Havelka 5
 
12.
 
Kopecký - host
 
2
 
4.
 
Plecháč
 
8*
 
9.
 
Řeháček
 
5
 
12.
 
Kohout J.
 
2
 
5.
 
Vodvárko
 
8*
 
9.
 
Šustr
 
5
 
13.
 
Marek
 
1
 
6.
 
Suchánek
 
8*
 
10.
 
Kobr
 
4
 
13.
 
Rudiš - host
 
1
 
7.
 
Krajzl
 
7
 
10.
 
Vendler - host
 
4
 
13.
 
Roneš D.
 
1
 
8.
 
Odl - host
 
6
 
11.
 
Ornst
 
3
 
14.
 
Vojta
 
0
 
8.
 
Kloz
 
6
 
11.
 
Drábek
 
3
 

 

* po rozstřelu
 

Střelecký přebor MS Luka Nepolisy - 1. ročník r.2001 ( Obora Kněžičky )
                    Lovecké kolo - 14 terčů
 

1.
 
Roneš
 
10
 
5.
 
Šoufek
 
6
 
8.
 
Lemberk
 
3
 
2.
 
Havelka
 
8
 
5.
 
Krajzl
 
6
 
8.
 
Kohout J.
 
3
 
3.
 
Odl - host
 
7*
 
6.
 
Vendler - host
 
5
 
8.
 
Vodvárko
 
3
 
4.
 
Vodvárko ml.
 
7 *
 
6.
 
Kobr
 
5
 
8.
 
Roneš D.
 
3
 
4.
 
Drábek
 
7*
 
6.
 
Hýsek
 
5
 
9.
 
Šustr
 
2
 
4.
 
Suchánek
 
7*
 
6.
 
Krajzl J. - host
 
5
 
10.
 
Rybička P. - host
 
1
 
4.
 
Plecháč
 
7*
 
7.
 
Roneš P.
 
4
 
10.
 
Rybička P. ml. - host 1
 
4.
 
Vojta
 
7*
 
7.
 
Šoufek ml.
 
4
 
10.
 
Roneš T.
 
1
 
5.
 
Kloz
 
6
 
7.
 
Průša - host
 
4
 

 

* po rozstřelu