Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Rozlosování soutěží podzim 2018

Rozpis zápasů A - mužstvo 

11.8.

TJ Sokol Nemyčeves

Nepolisy A

 

 

18.8.

Nepolisy A

TJ Sokol Staré Buky

 

 

25.8.

TJ Jiska Kocbeře

Nepolisy A

 

 

1.9.

Nepolisy A

SK Miletín

17:00

SO

8.9.

TJ Dvůr Králové n/L

Nepolisy A

17:00

SO

15.9.

Nepolisy A

1.Fotb.klub Nová Paka

17:00

SO

22.9.

FK Dolní Kalná

Nepolisy A

16:30

SO

29.9.

TJ Sokol Bílá Třemešná

Nepolisy A

16:30

SO

6.10.

Nepolisy A

FC Vrchlabí B

16:00

SO

14.10.

FK Kopidlno

Nepolisy A

15:30

NE

20.10.

Nepolisy A

TJ Tatran Hostinné

15:30

SO

27.10.

TJ Slavoj Skřivany

Nepolisy A

14:30

SO

3.11.

Nepolisy A

TJ Sokol Železnice

14:00

SO

 

Rozpis zápasů B - mužstvo

19.8.

Myštěves B

Nepolisy B

 

 

26.8.

Nepolisy B

Nové Město

 

 

2.9.

Lovčice B

Nepolisy B

17:00

NE

9.9.

Nepolisy B

Červeněves B

17:00

NE

15.9.

Starý Bydžov

Nepolisy B

17:00

SO

23.9.

Nepolisy B

Kobylice B

16:30

NE

29.9.

Lužec

Nepolisy B

16:30

SO

13.10.

Nepolisy B

Převýšov B

15:30

SO

 

Rozpis zápasů dorost

1.9.

Nepolisy

Semice

14:00

SO

9.9.

Lysá nad Labem

Nepolisy

10:15

NE

15.9.

Nepolisy

Cidlinská FA

14:00

SO

22.9.

Městec Králové

Nepolisy

10:15

SO

30.9.

Nepolisy

Hrubý Jes./Všechlapy

14:00

NE

7.10.

Nehvizdy

Nepolisy

10:15

NE

14.10.

Litol

Nepolisy

10:15

NE

20.10.

Nepolisy

Slovan Poděbrady

10:15

SO

27.10.

SK Sokoleč

Nepolisy

10:15

SO

3.11.

Nepolisy

Sadská/Tatce

10:15

SO

11.11.

Straky

Nepolisy

10:15

NE

17.11.

Nepolisy

Loučeň

10:15

SO

       

 

Rozpis zápasů mladší žáci

2.9.

Dohalice/Probluz

Nepolisy

14:30

NE

9.9.

Nepolisy

Stěžery

14:00

NE

10.9.

Vysoká n/L

Nepolisy

17:00

PO

23.9.

Nepolisy

Červeněves/Skřivany

13:30

NE

2.10.

FC HK dívky

Nepolisy

16:30

ÚT

6.10.

Nepolisy

Dohalice/Probluz

13:00

SO

13.10.

Stěžery

Nepolisy

13:00

SO

21.10.

Nepolisy

Vysoká n/L

13:30

NE

28.10.

Červeněves/Skřivany

Nepolisy

10:00

NE

4.11.

Nepolisy

FC HK dívky

13:30

NE

 

Rozpis zápasů starší přípravka

2.9.

Nepolisy

Myštěves

10:00

NE

8.9.

Prasek

Nepolisy

12:00

SO

16.9.

Nepolisy

Dobřenice

10:00

NE

22.9.

Skřivany/Červeněves

Nepolisy

10:00

SO

30.9.

Nepolisy

Kosičky

10:00

NE

7.10.

Lhota p.L/Roudnice

Nepolisy

13:00

NE

14.10.

Nepolisy

Lovčice

10:00

NE

20.10.

Libčany/Urbanice

Nepolisy

10:00

SO

27.10.

Cerekvice/Probluz

Nepolisy

11:30

SO

 

Rozpis zápasů mladší přípravka

mladčí přípravka