Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Rozlosování soutěží podzim 2017

Rozpis zápasů A - mužstvo 

19.8. Nepolisy A TJ Sokol Nemyčeves 17:00 SO  
26.8. TJ Sokol Staré Buky Nepolisy A 17:00 SO  
2.9. Nepolisy A TJ Jiskra Kocbeře 17:00 SO  
10.9. Dvůr Králové n/L  B Nepolisy A 10:30 NE  
17.9. Nepolisy A SK Miletín 13:30 NE  
23.9. FK Dolní Kalná Nepolisy A 16:30 SO  
30.9. FC Mladé Buky Nepolisy A 16:30 SO  
7.10. Nepolisy A SK Smiřice 16:00 SO  
14.10. TJ Lokomotiva HK Nepolisy A 16:00 SO  
21.10. Nepolisy A FK Nová Paka 15:30 SO  
28.10. TJ Slavoj Skřivany Nepolisy A 14:30 SO  
4.11. Nepolisy A TJ Rudník 14:00 SO  
12.11. TJ Sokol Železnice Nepolisy A 14:00 NE Jičín umt.


Rozpis zápasů B - mužstvo 

19.8. Nové Město Nepolisy B 17:00 SO
27.8. Nepolisy  B Myštěves B 17:00 NE
3.9. Kobylice B Nepolisy B 17:00 NE
10.9. Nepolisy B Červeněves B 17:00 NE
17.9. Klamoš  Nepolisy B 17:00 NE
24.9. Nepolisy B Převýšov B 16:30 NE
1.10. Dobřenice  Nepolisy B 16:30 NE
8.10. Nepolisy B Nové Město 16:00 NE
14.10. Myštěves B Nepolisy B 16:00 SO
22.10. Nepolisy B Kobylice B 15:30 NE
29.10. Nepolisy B Dobřenice 14:30 NE

 

Rozpis zápasů dorost

2.9. Nepolisy Dohalice 13:30 SO
16.9. Nepolisy Kunčice/Roudnice 13:30 SO
24.9. Lovčice/Chlumec B Nepolisy 14:00 NE
30.9. Nepolisy Kobylice/Myštěves 15:00 SO
8.10. Dohalice Nepolisy 13:00 NE
21.10. Kunčice/Roudnice Nepolisy 13:00 SO
28.10. Nepolisy Lovčice/Chlumec B 11:00 SO
5.11. Kobylice/Myštěves Nepolisy 11:30 NE

 

Rozpis zápasů mladší žáci

2.9. Skřivany/Červeněves Nepolisy 15:00 SO
10.9. Nepolisy Myštěves 14:30 NE
16.9. Kunčice Nepolisy 10:00 S0
24.9. Nepolisy Prasek 14:00 NE
1.10. RMSK Cidlina C Nepolisy 13:30 NE
8.10. Nepolisy Dohalice 13:30 NE
15.10. Kratonohy Nepolisy 10:00 NE

 

Rozpis zápasů starší přípravka

10.9. Nepolisy Prasek 10:00 NE
17.9. Lhota p.L./Roudnice Nepolisy 14:00 NE
24.9. Nepolisy Skřivany/Červeněves 10:00 NE
1.10. Nepolisy Kunčice 10:00 NE
7.10. Dobřenice Nepolisy 10:00 SO
15.10. Nepolisy Myštěves 10:00 NE