Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Školní rok 2018/2019

Organizační schéma řízení školy

 

 

ZAMĚSTNANCI ŠKOLY

Vedení školy

Mgr. Jiří Kohout, ředitel školy

            Třídní učitelé

I. třída (1. ročník) – Mgr. Marcela Drahorádová 

II. třída (2. a 5. ročník) - Mgr. Eva Zimová

III. třída (3. a 4. ročník) - Mgr. Hana Fousková 

 

             Vychovatelky ŠD

I. oddělení (1. - 3. ročník) – Tereza Koubová

II. oddělení (3. – 5. ročník) - Lenka Klecarová

                                           

            Školní asistent

Pracovní pozice zřízena v rámci OP VVV - Lenka Klecarová

Ostatní zaměstnanci

Lucie Vejvodová – účetní, mzdová účetní

Pavlína Fládrová – školnice

Firma BezvaNET s.r.o. Chlumec nad Cidlinou poskytuje škole služby v oblasti ICT a správy počítačové sítě

_______________________________________________________________________

TERMÍNY PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Zahájení: pondělí 3. září 2018

Ukončení: pátek 28. června 2019

 

Vydání vysvědčení:

  • 1. pololetí: středa 31. ledna 2019
  • 2. pololetí: pátek 28. června 2019

 

Prázdniny:

  • podzimní: pondělí 29. 10. a úterý 30. 10. 2018
  • vánoční: sobota 22. 12. 2018 – středa 2. 1. 2019
  • pololetní: pátek 1. 2. 2019
  • jarní: pondělí 25. 2. – neděle 3. 3. 2019
  • velikonoční: čtvrtek 18. 4. 2019
  • hlavní: sobota 29. 6. – neděle 1. 9. 2019

 

 

Státní svátky a volné dny:

  • pátek 28. 9. 2018
  • neděle 28. 10. 2018
  • sobota 17. 11. 2018
  • pondělí 22. 4. 2019
  • středa 1. 5.  2019
  • středa 8. 5. 2019
  •  

Ředitelské volno:

 

Akce školy:

 

Den otevřených dveří

  • Duben 2019

 

Zápis do 1. tříd

 

Třídní schůzky:

  • 1. čtvrtletí
  • 1. pololetí
  • 3. čtvrtletí

 

Školní družina

  • Ranní : 6.45hod. – 7.30hod.
  • Odpolední: 11.40hod. – 16.00hod.
  • Každý pátek : 11.40hod. – 15.00 hod.

 

Dne 3.9. Družina mimo provoz!!

______________________________________________________________

Rozvrhy hodin šk. rok 2017/18

1. ročník

hodina

1

2

3

4

od - do

8.:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

pondělí

český jazyk

 

matematika

 

český jazyk

 

hudební výchova

 

úterý

český jazyk

 

matematika

 

prvouka

 

tělesná výchova

 

středa

český jazyk

 

matematika

 

český jazyk

 

výtvarná výchova

 

čtvrtek

český jazyk

 

matematika

 

český jazyk

 

tělesná výchova

 

pátek

český jazyk

 

český jazyk

 

prvouka

 

pracovní činnosti

 

 

2. ročník

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

8,00-8,45

8,55-9,40

10,00-10,45

10,55-11,40

11,50-12,35

Pondělí

Čj

M

Čt/Ps

Tv

 

Úterý

Čj

M

Prv

Hv

Středa

Čj

M

Čt/Ps

Tv

 

Čtvrtek

Čj

M

Čt/Ps

Čj

 

Pátek

Prv

M

Čt/Ps

Vv

 

3. ročník

hodina

1

2

3

4

5

od - do

8.:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

pondělí

ČJ

 

M

 

AJ

 

ČJ

 

TV

 

úterý

ČJ

 

M

 

ČJ

 

PRV

 

 

středa

ČJ

 

M

 

AJ

 

ČJ

 

PRV

 

čtvrtek

ČJ

 

M

 

AJ

 

TV

 

PRV

 

pátek

ČJ

 

M

 

ČJ

 

VV

 

HV

 

 

4. ročník

hodina

1

2

3

4

5

 

6

od - do

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

 

13:15 – 14:00

pondělí

ČJ

 

M

 

AJ

 

ČJ

 

TV

 

 

 

úterý

ČJ

 

M

 

ČJ

 

PŘÍ

 

 

 

 

středa

ČJ

 

M

 

AJ

 

VLA

 

PŘÍ

 

 

I

 

čtvrtek

ČJ

 

M

 

AJ

 

TV

 

VLA

 

 

 

 

pátek

ČJ

 

M

 

VV

 

VV

 

HV

 

 

 

 

5. ročník

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

6.

 

8,00-8,45

8,55-9,40

10,00-10,45

10,55-11,40

11,50-12,35

 

13,15-14,00

Pondělí

Čj

M

Čt

Tv

Aj

 

 

Úterý

Čj

M

Pří

Hv

 

 

Středa

Čj

M

Čt

Tv

Aj

 

Vla

Čtvrtek

Čj

M

Sl

Čj

Aj

 

 

Pátek

Pří

M

Vv

Vv

Vla