...
Obec Nepolisy

Nepoliská stovka 2023

Fotografie a informace o průběhu a výsledcích 28. ročníku cykloturistického závodu.

Nepoliská stovka 2023 - 28.ročník - Do Nepolis se sjeli příznivci cyklistiky. Na trať 50kmse vydalo 35 cyklistů. Jako první přijel Matyas Fanderlik z Rumburka, který na této trati zvítězil potřetí za sebou. Na druhém místě přijel pravidelný účastník David Marek z Kutné Hory a na třetím Petr Svoboda z Přelouče. Nejrychlejší žena byla Karolína Tobišková z Jaroměře (celkově na 4. místě). Nejrychlejší Nepolišák byl celkově pátý Robert Schmidt. Na stokilometrovou trať vyjelo 28 jezdců. Starší z bratrů David Fanderlik nechtěl zaostat za bratrem, a taky potřetí za sebou zvítězil. Do cíle přijela dvanáctičlenná skupina. Na druhém místě přijel Martin Kubišta z Nové Paky a na třetím místě Karel Bartoš z Nymburka. Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu, že to zvládli i ve velkém teplu.