Činnost v r. 2017

Šachový kroužek

Když nás oslovil pan Ing. Čutka s nabídkou pořádat u nás šachový kroužek, souhlasili jsme. Šachy jsou také výborné k trénování paměti, jen náročnější, ale náš výborný trenér pan Ing. Čutka umí tuto hru skvěle učit a naučí ji snad každého. A kdo že chodil do našeho nepoliského kroužku? Bylo to asi okolo 10 členů, naše dveře jsou otevřené i okolí, takže na kroužek dorazili nejen členové z Nepolis, ale i z Lovčic, z Chlumce n.C., z Humburk. Kroužek byl pak pro nedostatečný zájem zrušen a pan Čutka z hráčů, kteří chtěli pokračovat, sestavil družstvo, které hraje za Nový Bydžov C.

Datum vložení: 21. 5. 2019 12:08
Datum poslední aktualizace: 29. 5. 2019 8:47