Noc s Andersenem 2013

Noc s Andersenem 2013

Již 6. rokem jsme se sešli v hojném počtu v knihovně při celorepublikové akci Noc s Andersenem. Letos jsme to pojali ve stylu komiksového časopisu Čtyřlístek. Jako vstupné do knihovny všech 42 dětí přineslo vlastnoručně nakreslený obrázek Myšpulína, Bobíka, Pindi či Fifinky. Hned v úvodu jsme společnými silami zasadili strom Pohádkovník, který jsme pojmenovali Fifinka. Celý večer jsme hráli hry, děti vyrobily záložku do knihy, skládaly báseň pro Andersena, malovaly si na obličej veselé motivy, skládaly puzzle na PC, sledovaly dokument o ilustrátorovi J. Němečkovi. Před půlnocí jsme povečeřeli palačinky a úderem půlnoci jsme se vydali na stezku odvahy. Večer jsme zakončili polštářovou bitvou a znaveni ulehli do pelíšku. K snídani jsme měli vynikající koláče pečené od maminek. Domů jsme odcházeli sice trochu znaveni, ale plni skvělých zážitků. Již se těšíme na příští rok, na večer, který přináší nevšední zážitky.

Datum vložení: 4. 10. 2017 11:53
Datum poslední aktualizace: 4. 10. 2017 11:53