Novinky z obce - Návrh vlakového jízdního řádu k připomínkování

NÁVRH ZMĚNY VLAKOVÉHO JÍZDNÍHO ŘÁDU

Od 10.12.2017 by měl platit upravený vlakový jízdní řád. Královéhradecký kraj, jak organizátor regionální vlakové dopravy vyzývá občany, aby připomínkovali předkládaný návrh tohoto jízdní řádu.

Připomínky a požadavky na úpravy lze zasílat do 14.7.2017 na adresu Obecního úřadu Nepolisy, Nepolisy 75, 503 63 Nepolisy, nebo můžete vyřizovat osobní návštěvou a předáním podnětu, či prostřednictvím elektronické pošty: starosta.nepolisy@volny.cz

Na později podané podněty nebude brán zřetel!

Návrh nového jízdního řádu na trati 040 (Chlumec nad Cidlinou – Ostroměř) je přiložen. Návrh dalších traťových jízdních řádů můžete získat v kanceláři OÚ Nepolisy, nebo na webových stránkách obce Nepolisy a Královéhradeckého kraje.

Návrh vlakového jízdního řádu na trati 040 (Chlumec nad Cidlinou - Ostroměř)

Návrh vlakového jízdního řádu na trati 020 (Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové).

Datum vložení: 14. 6. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 5:53