Novinky z obce - Upozornění pro občany vlastníci průkaz ZTP či ZTP/P

Vydávání Parkovacích průkazů – upozornění pro občany

Parkovací průkaz ZTP a ZTP/P

Výdej a výměna Parkovacích průkazů do vozidel pro občany ZTP a ZTP/P

Oddělení sociálních věcí upozorňuje občany, kteří si ještě do současné doby nevyměnili  parkovací průkaz za nový, aby tak co nejdříve učinili, jelikož platnost vydaného parkovacího průkazu končí 31.12.2015.

Výměnu a vydávání nových parkovacích průkazů do vozidel pro zdravotně postižené občany ze správního území Nového Bydžova zajišťuje Oddělení sociálních věcí na Městském úřadě  v Novém Bydžově.

Pro vydání nového parkovacího průkazu je třeba vyplnit žádost, doložit nově vydaný průkaz ZTP nebo ZTP/P (vydává Úřad práce v Novém Bydžově, tel.: 950 116 656 nebo 950 116 659), jednu fotografii (formát na OP) a odevzdat stávající označení do vozidla.

Parkovací průkazy jsou vydávány v úřední dny PO, ST od 07:30 – do 11:00 a 12:00 – 17:00 hodin v kanceláři č. B133 v přízemí budovy B Městského úřadu v Novém Bydžově. Zde také obdržíte žádost o parkovací průkaz, kterou lze vyplnit na místě.

Průkazy jsou vyměňovány a vydávány vždy v úřední dny, případně po předchozí telefonické domluvě (tel.č. 495 703 938) i v jiné dny dle potřeby klientů  PO-PÁ.

Ing. Zdeňka Plocová, DiS.

vedoucí Oddělení sociálních věcí MěÚ Nový Bydžov

Vydávání nového Parkovacího  průkazu

ve Správním obvodu Nového Bydžova

Pro majitele nového průkazu ZTP a ZTP/P :

• vydává Městský úřad Nový Bydžov
  • kontakt Ing. Zdeňka Plocová, DiS., kancelář č. 133, budova B
  • objednání možnost na tel. čísle 495 703 938 (PO-PÁ)
  • požadavek 1 fotografie formát 35x45 mm

žádost bude vyplněna na místě

Datum vložení: 6. 11. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 5:53