Od ranních hodin se pracovníci obce a technika snaží postupně odklidit čerstvý sníh z chodníků a místních komunikací. Žádáme majitele osobních vozidel o ohleduplnost. Jsou situace, kdy technika nemůže údržbu zajistit z důvodu nevhodného stání automobilů na chodníku, vjezdech a silnicích.
Děkujeme také všem, kdo s úklidem sněhu pomáhají.