Nepolisy - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

25. ročník cykloturistického závodu Nepoliská stovka

Z důvodu "Covidu" jsme nevěděli zda v létě budou povolené sportovní akce, ale naštěstí jsme se mohli opět po roce sejít a v sobotu 15.8.2019 se konal již 25. ročník cykloturistické akce "Nepoliská stovka". Další problém nastal při rekonstrukci hlavní silnice přes Nepolisy, z toho důvodu jsou obě trati o téměř 7 kilometrů delší. Na trať 50 km se vydalo 25 cyklistů, z toho bylo 9 z Nepolis. První do cíle přijeli Jiří Mrázek z Chlumce n.C v čase 1:39:01, které zde známe spíš jako vítěze běžeckých závodů. Druhý v cíli byl Aleš Prokůpek z Jilemnice a třetí Ondřej Sobota z Městce Králové. Nejmladším účastníkem byl jedenáctiletý Jirka Marek z Kutné Hory. Na 100 km trasu se vydalo 45 cyklistů. Do cíle přijel jako první Karel Černý z Vinoradských šlapek, který měl téměř dvouminutový náskok před skupinou , kterou přivedl do cíle ze stejného oddílu celkově druhý Martin Hula v čase 2:39:35 a na třetím místě dojel Michal Lidval z Čabeni. Letos měla akce i zahraniční závodníky a to z Ukrajiny a Řecka. Všichni platící účastníci obdrželi zásluhou Petra Lukáče z Cyklomaxu reflexní pásku. První tři v cíli z obou tratí obdrželi věcné ceny. V cíli na všechny čekala odměna v podobě výborného oběda, který připravili v Hospůdce na hřišti. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, organizátorům závodu a personálu pohostinství za zdárný průběh celé sportovní akce.

Datum vložení: 27. 9. 2020 20:11
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2020 20:39
Autor: Ing. Ján Baláž