Den proti rakovině

Kdy: 30. 9. 2021 8:00 – 1. 10. 2021 14:00

Kde: ZŠ Nepolisy

ZŠ a MŠ, Nepolisy se zapojí do akce "Den proti rakovině". Ve vybrané dny mohou občané akci podpořit zakoupení symbolu akce - květ měsíčku lékařského.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Na konci letošního září proběhne JUBILEJNÍ 25. ROČNÍK SBÍRKY ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ.
Naše škola se již tradičně zapojí do podpory této akce. Symbolem sbírky je květ měsíčku lékařského.
Kytičku si bude možné zakoupit ve dnech 30. září až 1. října v obou budovách ZŠ a MŠ. Dále budou žáci školy v těchto dnech prodávat kytičky obchůzkou po obci. Cena jednoho kusu je stanovena v minimální hodnotě 20 Kč, je však možné přispět i částkou vyšší. Všem dárcům předem děkujeme.

Adresa místa konání

ZŠ Nepolisy, Nepolisy č.p. 142