Rozsvícení vánočního stromku - ZRUŠENO

Kdy: 26. 11. 2021 16:30 - 17:00

Kde: Kostel sv. Maří Magdalény

Rozsvícení vánoční výzdoby před kostelem sv. Máří Magdalény v Nepolisech.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

DOPLNĚNO 24.11.2021: S ohledem na vývoj epidemiologické situace v naší zemi je i další ročník rozsvícení stromu u kostela sv. Máří Magdalény pro veřejnost zrušen. Stromy v Nepolisech, Lukové a Zadražanech budou svítit po adventní dobu od neděle 28. listopadu. V Nepolisech je výzdoba rozšířena o letošní drobné překvapení, které zhotovili zaměstnanci obce, pan Roman Šustr a Jiří Kohout. Děkujeme.

Netradičně již v pátek 26.11.2021 v 16:30 hod. proběhne u kostela sv. Máří Magdalény rozsvícení vánočního stromku a letošního vánočního překvapení.

Na akci, která se uskuteční výhradně ve venkovním prostoru krátce vystoupí žáci ZŠ Nepolisy.

S ohledem na aktuální platná mimořádná opatření apeluje organizátor na příchozí, aby na akci nechodili v případě, kdy budou vykazovat příznaky respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota apod.). Vánoční strom bude od pátku 26.11. rozsvícen každý večer spolu s veřejným osvětlením.

Adresa místa konání

Kostel sv. Maří Magdalény, Nepolisy č.p. 142