Hlášení veřejného rozhlasu - 17.5.2019

Obec Mlékosrby a SDH Mlékosrby zvou na X. Mlékosrbský jarmark, který se uskuteční v sobotu 18. května v době od 9:00 hod. na návsi v Mlékosrbech. Od 13:00 hod. bude zahájen také související dětský den. Na návsi bude v průběhu dne k vidění hudební a taneční vystoupení Radostného Plecháčku, taneční skupina TIMEDANCE Nový Bydžov, muzika Humburský Šraml, vojenská technika, četnická stanice z Chlumce nad Cidlinou a mnoho dalšího. Bohaté občerstvení je zajištěno a pro děti jsou připraveny soutěže a atrakce.

Hudební skupina Alžběta a obec Nepolisy zvou na druhý ročník Nepál Festu, který se uskuteční v sobotu 18. května v době od 16:00 do 22:00 hod. na návsi za areálem škol v obci. Na hudební akci postupně vystoupí kapely Salieri, Rimortis, Fénix a Alžběta. Vstupné pro děti a mládež do 18 let je zdarma a pro ostatní činí 200,- Kč. Občerstvení je zajištěno.

Zapsaný spolek Agility Bella zve na 7. ročník Nepoliské jumpiády, tedy závodů psího agility, které se uskuteční v neděli 19. května v době od 8:00 do 17:00 hod. na fotbalovém hřišti v Nepolisech. K vidění budou sportovní výkony pejsků na překážkové dráze.

Datum vložení: 17. 5. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2019 0:00