Hlášení veřejného rozhlasu - 19.9.2018

Obecní úřad zve občany na poslední jednání zastupitelstva obce v tomto volebním období. Zasedání zastupitelstva se uskuteční dnes od 19:00 hod. v pohostinství Na Nové.

SK Převýšov si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na další domácí utkání 3. České fotbalové ligy, které se uskuteční netradičně ve středu 19. září od 17.00 hod. na hřišti v Převýšově. Soupeřem Převýšovským hráčům bude tým FC Slavia Karlovy Vary.

Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy pořádá ve spolupráci s obcí tradiční sběr starého papíru. Sběr se uskuteční v pátek 21. září v době od 9:00 do 14:00 hod. Občany žádáme, aby svázaný papír připravili v uvedenou dobu na prostranství před své rodinné domy. Výtěžek sběru bude použit na financování školních aktivit dětí a žáků.

Datum vložení: 20. 9. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2018 0:00