Hlášení veřejného rozhlasu - 20.9.2018

Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy pořádá ve spolupráci s obcí tradiční sběr starého papíru. Sběr se uskuteční v pátek 21. září v době od 9:00 do 14:00 hod. Občany žádáme, aby svázaný papír připravili v uvedenou dobu na prostranství před své rodinné domy. Výtěžek sběru bude použit na financování školních aktivit dětí a žáků.

Společnost ČEZ Distribuce informuje občany o plánované celodenní odstávce dodávky elektrické energie, která se uskuteční v úterý 9. října v době od 7:30 do 19:30 hod. Přerušení dodávky se týká Lukové, Nepolis i Zadražan.

SK Převýšov si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na další domácí utkání 3. České fotbalové ligy, které se uskuteční v sobotu 22. září od 10.15 hod. na hřišti v Převýšově. Soupeřem Převýšovským hráčům bude tým FC Slavoj Vyšehrad.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční v neděli 23. září na hřišti v Nepolisech. Od 13:30 hod. přivítají starší žáci soupeře z Červeněvse a od 16:30 hod. přivítá B tým mužů hosty z Kobylic.

Datum vložení: 20. 9. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2018 0:00