Hlášení veřejného rozhlasu - 2.11.2017

MŠ Nepolisy ve spolupráci s obcí pořádá v pátek 3. listopadu sběr starého papíru. Sběr bude probíhat v době od 9:00 do 14:00 hod. Občany žádáme, aby svázaný papír připravili v uvedenou dobu před své rodinné domy. Výtěžek sběru bude využit na zpestření aktivit pro děti navštěvující mateřskou školu.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční o nadcházejícím víkendu na fotbalovém hřišti v Nepolisech. V sobotu 4. listopadu přivítá od 11:00 hod. domácí tým mladších žáků hosty ze Skřivan a následně odpoledne domácí A tým mužů od 14:00 hod. sehraje své utkání s hosty z Rudníku. V neděli 5. listopadu pak sehraje své utkání od 14:00 hod. B tým mužů, který přivítá hosty z Dobřenic.

Májovníci z Nepolis zvou občany na Nepoliský Halloween, který se uskuteční v sobotu 4. listopadu od 17:00 hod. u hasičské zbrojnice Nepolisy. Příchozí čekají různé hry, soutěž o nejhezčí vyřezanou dýni a nakonec strašidelná stezka s překvapením.

V pondělí 6. listopadu se od 17:00 hod. uskuteční v pohostinství Na Nové zábavná Show se zvířátky. V programu uvidíte žonglérské hry, drezůru cvičených pejsků, čínské balance se sklem a další. Program potrvá 45 -60 minut. Vstupné pro dospělé činí 100,- Kč a pro děti 70,- Kč.

Datum vložení: 2. 11. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2017 0:00