Hlášení veřejného rozhlasu - 22.1.2018

Obecní knihovna zve spoluobčany na první setkání k pravidelnému semináři s názvem „Posilovna mozku aneb když paměť selhává, posilovna mozku pomáhá“. Akce je vhodná pro občany nad 55 let. První setkání se uskuteční ve čtvrtek 25. Ledna od 9:30 do 11:00 hod. v knihovně v Obecním domě. Účast pro příchozí je zdarma a s sebou nezapomeňte vzít dobrou náladu, pero či tužku a něco na zahnání žízně.

Obecní úřad informuje spoluobčany, že v pátek 26. a v sobotu 27. ledna proběhne druhé kolo Volby Prezidenta ČR. Volební místnosti budou otevřeny v pátek od 14:00 do 22:00 hod. a v sobotu od 8:00 do 14:00 hod. Především starší občané a občané se sníženou možností pohybu mohou telefonicky požádat o návštěvu volební komise s přenosnou volební urnou přímo v domácnosti. V těchto případech volejte v pracovní dny na tel. 495497234. Volební lístky obdrží občané při druhém kole volby přímo v hlasovací místnosti.

Obec Nepolisy hledá pracovnici či pracovníka na zkrácený pracovní úvazek či na brigádu k zajištění provozu Pohostinství Na Nové. Jedná se o zajištění provozu především ve dnech středa, čtvrtek a neděle a dále při vybraných společenských akcích. Bližší informace případným zájemcům podá starosta obce na tel. 734616990.

Datum vložení: 23. 1. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 1. 2018 0:00