Hlášení veřejného rozhlasu - 24.8.2017

Obec Nepolisy zve občany na promítání letního kina, které se uskuteční dnes od 20:30 hod. na fotbalovém hřišti. Připraveno je promítání komedie Manžel na hodinu. Vstupné pro dospělé činí 50,- Kč, děti a mládež do 15ti let má vstup zdarma.

Město Nový Bydžov zve občany na bezplatnou přednášku s názvem „Dešťovka“. Přednáška se uskuteční ve středu 30. srpna od 17:00 hod. v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Obsahem přednášky jsou informace o dotaci pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti a na zahradě.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovské fotbalové utkání, které se uskuteční v neděli 27. srpna od 17:00 hod. na fotbalovém hřišti. V zápase přivítá domácí B tým mužů hostující rezervní celek Myštěvse.

Datum vložení: 24. 8. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 24. 8. 2017 0:00