Hlášení veřejného rozhlasu - 25.4.2019

Základní škola a mateřská škola, Nepolisy ve spolupráci s obcí pořádá v pátek 26. dubna v době od 8:30 do 13:30 hod. sběr starého papíru. Žádáme občany, aby svázaný papírový sběr v uvedené době připravili na veřejná prostranství před své rodinné domy. Výtěžek sběru bude využit na financování aktivit dětí a žáků základní a mateřské školy.

SK Převýšov si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na další domácí utkání 3. České fotbalové ligy, které se uskuteční v sobotu 27. dubna od 10.15 hod. na hřišti v Převýšově. Soupeřem Převýšovským hráčům v krajském derby zápase bude tým Sokola Živanice.

SDH Nepolisy zve občany na okrskové kolo závodů v požárním útoku, které se uskuteční v sobotu 27. Dubna od 13:00 hod. u hasičské zbrojnice Nepolisy.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční v neděli 28. dubna na fotbalovém hřišti v Nepolisech. Nejprve ve 14:00 hod. přivítají starší žáci hostující celek Červeněves/Skřivany a následně od 17:00 hod. přivítá domácí B tým mužů hostující rezervní tým z Lovčic.

Datum vložení: 25. 4. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2019 0:00