Hlášení veřejného rozhlasu - 26.9.2018

Kominictví Michal Wälzer informuje občany, že v sobotu 13. Října bude prováděno čištění a kontrola komínů na plynná a pevná paliva dle příslušné vyhlášky. Cena čištění a kontroly činí 350,- Kč. Případní zájemci o provedení uvedených prací se mohou hlásit v obchodě společnosti Hruška nebo na tel. čísle 723916169.

Obec Nepolisy zve občany na program oslav spojených s připomenutím letošního stého výročí založení Československé republiky. V Pátek 28. září odpoledne proběhne ve 13:00 hod. pieta u pomníku T. G. Masaryk v Zadražanech, následně bude ve 14:00 hod. vysázena lípa v Lukové, v 15:00 hod. bude otevřena v obřadní síni Obecního domu výstavka o historii státu a obce a od 16:00 hod. se uskuteční v areálu za budovami škol koncert orchestru Regioband, na kterém zazpívá také host Petr Macháček. V sobotu 29. září pokračuje program od 12:00 hod. slavnostním průvodem obcí se srazem účastníků v areálu za školami. Připravena je pieta u pomníku obětem I. sv. války u Obecního domu a odhalení pamětní desky JUDr. Josefa Černého. Od 14:00 hod. pak bude probíhat kulturní program za areálem škol, na kterém vystoupí děti z MŠ Nepolisy, Drsňačky, Lukovačky a Mažoretky Fénix. V 15:00 hod. proběhne předání cen obce Nepolisy. V 16:00 hod. se uskuteční v kostele sv. Maří Magdalény mše svatá k připomenutí svátku sv. Václava a obětí I. sv. války. Od 17:00 hod. zahraje kapela Hasičský Nepál Band, kdy na konci tohoto vystoupení bude zajištěn ohňostroj. Zakončení oslav obstará taneční zábava od 20:00 hod. v pohostinství Na Nové, na které zahraje k tanci a poslechu kapela Jel-Band.

Datum vložení: 26. 9. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 9. 2018 0:00