Hlášení veřejného rozhlasu - 270.4.2018

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční o nadcházejícím víkendu na hřišti v Nepolisech. V sobotu 28. dubna přivítá domácí A tým mužů od 17:00 hod. tým z Mladých Buků a následně v neděli 29. dubna také od 17:00 hod. sehraje svoje utkání B tým mužů proti soupeři z Dobřenic.

SDH Nepolisy zve spoluobčany na Pálení čarodějnic, které se uskuteční v pondělí 30. dubna od 17:00 hod. se srazem účastníků u pohostinství Na Nové. Po průvodu čarodějnic a čarodějů, čeká na příchozí program u hasičské zbrojnice Nepolisy. Občerstvení zajištěno.

SDH Zadražany zve srdečně občany na Den čarodějnic, který se uskuteční v pondělí 30. dubna od 17:00 hod. na Víceúčelovém sportovním hřišti v Zadražanech. Masky jsou vítány. Připravena možnost hry fotbálku, nohejbálku nebo jakéhokoli jiného sportu pro radost. Občerstvení je zajištěno.

Obec Nepolisy přijme pracovníka na pozici servírka/číšník do pohostinství Na Nové. Možnost dohody pracovní doby, vhodné i jako brigáda či přivýdělek. Pro bližší informace mohou zájemci kontaktovat starostu obce na tel. 734616990.

Datum vložení: 27. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 4. 2018 0:00