Hlášení veřejného rozhlasu - 27.7.2017

V pátek 28. července bude MVDr. Václav Kvasnička provádět v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkování proběhne na prostranství před vilou JUDr. Černého, č.p. 29, od 17:00 hod. Cena očkování činí 150,- Kč za jednoho psa a opakování této vakcinace je až po dvou letech. Při očkování psa je nutné předložit očkovací průkaz.

Provozovatel pohostinství Na Nové zve občany na páteční a sobotní gurmánskou akci, při které budou o nadcházejícím víkendu podávány vybrané francouzské kulinářské speciality. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

Obec Kosice zve občany na 10. ročník Vrzáňových Kosic, který se uskuteční v sobotu 29. července od 13:00 hod. na návsi v Kosicích. V programu se představí dechové kapely Podkověnka, Harmonie 1872 Kolín, Domažličanka, Veselka a Moravanka. Vstupné je dobrovolné a zajištěno je bohaté občerstvení.

Datum vložení: 27. 7. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2017 0:00