Hlášení veřejného rozhlasu - 30.11.2018

Lukováci a SDH Luková zvou občany na rozsvícení vánočního stromu na návsi v Lukové, kterému bude předcházet hraná pohádka „Hrátky s čertem“. Akce se uskuteční v sobotu 1. prosince od 15:00 hod. na návsi v Lukové. Občerstvení je zajištěno.

Obec Nepolisy zve občany na rozsvícení vánočního stromu u kostela Sv. Maří Magdalény. Akce se uskuteční v neděli 2. prosince od 16:30 hod. u kostela. Pro příchozí je připraveno pěvecké vystoupení dětí ze základní školy a hrané a zpívané koledy a vánoční písně v podání Hasičského Nepál bandu. Občerstvení pro příchozí je zajištěno.

Obecní úřad informuje občany, že se prodlužuje doba uzavření ordinace praktického lékaře v Obecním domě v Nepolisech. Z provozních důvodů bude ordinace uzavřena celý měsíc prosinec a otevřena bude až od 3. ledna příštího roku. Pacienti mohou v úterky a čtvrtky navštívit pana doktora Bareše v ordinaci v Chlumci nad Cidlinou.

Společnosti Kinský dal Borgo, a.s. oznamuje, že ve středu 5. prosince bude v čase od 15:00 do 15:30 hod. v bažantnici Luhy provádět prodej ulovené bažantí zvěře. Cena za kus bažantího kohouta činí 30,- Kč a za kus bažantí slepice 20,- Kč. Bližší informace žádejte na tel. 603 581 659, p. Herčík.

Datum vložení: 30. 11. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2018 0:00