Hlášení veřejného rozhlasu - 30.8.2017

Obecní úřad zve občany na jednání Zastupitelstva obce Nepolisy, které se uskuteční dnes od 19:00 hod. v zasedací místnosti Obecního domu.

Obec Nepolisy zve občany na promítání letního kina, které se uskuteční v pátek 1. září od 20:30 hod. na fotbalovém hřišti. Připraveno je promítání animované komedie Mimoni. Vstupné pro dospělé činí 50,- Kč, děti a mládež do 15ti let má vstup zdarma.

Dobrovolné spolky a obec zvou děti a mládež na tradiční rozloučení s prázdninami, které se uskuteční v sobotu 2. září od 14:00 hod. v Lukové na návsi. Připraveno je odpoledne plné soutěží a cesta s pohádkovými postavami. Od 17:00 hod. představí Lukováci volné divadelní přepracování filmového titulu Páni kluci. Ve večerních hodinách pak proběhne na návsi zábava, na které zahraje k tanci a poslechu Měchovka. Občerstvení po celý den je zajištěno.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční v sobotu 2. září na hřišti v Nepolisech. Od 13:30 hod. se představí dorostenci v zápase proti týmu Dohalic a následovat bude od 17:00 hod. utkání A týmu mužů, který přivítá hosty z Kocbeří.

SK Převýšov si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na další domácí utkání ČFL, které uskuteční v neděli 3. září od 10.15 hod na hřišti v Převýšově. Soupeřem převýšovským hráčům bude tým SK Benešov.

Datum vložení: 30. 8. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2017 0:00