Hlášení veřejného rozhlasu - 4.4.2019

Tj Sokol Nepolisy pořádá v pátek 5. dubna a v sobotu 6. dubna tradiční jarní sběr železa. Výbor tělovýchovné jednoty prosí občany o zanechání případného sběru za vraty, odkud ho pomohou vynést v příslušnou dobu členové sokola. V pátek bude sběr probíhat od 16:00 hod. a v sobotu od 9:00 hod. Za poskytnutý železný šrot předem tělovýchovná jednota děkuje.

Obec Nepolisy ve spolupráci s MS Luka Nepolisy pořádá v sobotu 6. dubna úklidovou akci v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko. Dobrovolníci budou sbírat odpad v okolí polních cest a remízů v okolí naší obce. Sraz účastníků je v 8:30 hod. v areálu Sběrného dvora u ČOV Nepolisy. Dobrovolníkům bude v ujednanou dobu poskytnut na chatě mysliveckého sdružení oběd. Příchozí budou mít také možnost sestavit ptačí budku, kterou poté mohou umístit na zahradu či do volné přírody.

Obec Nepolisy vyhlásila s účinností od 25. března finanční sbírku na zajištění části finančních prostředků nezbytných pro opravu části střechy kostela sv. Maří Magdalény. Finanční dar mohou občané poskytnout v kanceláři OÚ Nepolisy do připravené zapečetěné pokladničky. Výtěžek sbírky, která potrvá do 31. května t.r. bude předán Farnosti v Chlumci nad Cidlinou, která je vlastníkem a kostela a objednatelem oprav. Za finanční příspěvky předem děkujeme.

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která se uskuteční v sobotu 6. dubna na hřišti v Nepolisech. Nejprve od 10:15 hod. přivítá tým dorostu hostující celek z Lysé nad Labem a následně odpoledne od 16:30 hod. přivítá A tým mužů hostující tým TJ Jiskra Kocbeře.

Datum vložení: 4. 4. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 4. 4. 2019 0:00