Hlášení veřejného rozhlasu - 6.10.2017

Tj Sokol Nepolisy zve příznivce kopané na mistrovská fotbalová utkání, která budou sehrána o nadcházejícím víkendu na hřišti v Nepolisech. V sobotu 7. října přivítá od 16:00 hod. domácí A tým mužů hostující celek ze Smiřic. V neděli 8. října přivítá od 13:30 hod. tým mladších žáků hostující celek z Dohalic a následně od 16:00 hod. domácí B tým mužů sehraje své utkání s hosty z Nového Města.

Obecní knihovna zve příznivce a hráče šachů, dámy a obdobných deskových her na první setkání kroužku šachů, které se uskuteční ve čtvrtek 12. října od 15:15 hod. v zasedací místnosti Obecního domu Nepolisy. Toto první setkání je bezplatné. Zváni jsou všichni zájemci bez rozdílu věku.

Obecní úřad žádá občany o spolupráci související s realizací výměny svítidel veřejného osvětlení. V případě, že nově osazené LED svítidlo bude nadměrně svítit do oken Vašich rodinných domů, neváhejte se obrátit telefonicky či osobně na kancelář úřadu, aby došlo k úpravě sklonu a natočení svítidla ještě v průběhu realizace zakázky.

Datum vložení: 6. 10. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 6. 10. 2017 0:00