Dopravní omezení na území obce

Rekonstrukce II/327, Chlumec nad Cidlinou - Nepolisy

Přinášíme přehled aktuálních a připravovaných dopravních opatřeních platných v měsících únoru až červnu 2021 na území obc.

1. Probíhající práce na silnici II/327 v Zadražanech... Až do 31.5.2021 probíhají v Zadražanech v navazujícím okolí komunikace II/327 (Nový Bydžov - Chlumec nad Cidlinou) stavební práce. Dbejte pokynů dočasného dopravního značení. Jedná se o pracovní úseky v délce max. 40 m. V únoru a březnu se jedná především o úsek u propustku pod komunikací II/327.

Zadražany, výstavba cyklostezky

2. V období od 6.4.2021 do 6.6.2021 bude uzavřena komunikace II/327 v úseku Desta - Nepolisy. Objízdná trasa pro NA bude vedena přes Dlouhopolsko a Městec Králové, pro OA pak přes Nové Město - Písek - Mlékosrby a Nepolisy (Zadražany).
Řidiče žádáme, aby dodržovali dočasné dopravní značení a respektovali zákazy vjezdu a nesnažili se uzávěru projíždět či objíždět přes polní cesty.

Rekonstrukce II/327, Chlumec nad Cidlinou - Nepolisy

3. Od pondělí 29.3.2021 do čtvrtka 1.4.2021 bude uzavřen pro veškerou silinčí dopravu železniční přejezd v Chlumci nad Cidlinou. Oficiální objízdná trasa bude stanovena pro NA i OA přes Dlouhopolsko a Městec Králové. Kolem "Sádek" v Chlumci nad Cidlinou bude zakázán průjezd automobilů. Řidiči OA nejspíš využijí "tradiční"objízdnou trasu přes Nové Město - Písek - Mlékosrby a Nepolisy (Zadražany).

Uzavírka železničního přejezdu v Chlumci nad Cidlinou

Zadražany_cyklo.jpg