Komunální volby 2022

Poděkování a přání starosty obce členům zastupitelstva obce.

Včerejšího dne úderem 14 hodiny skončil mandát pro 9 "starých" členů obecního zastupitelstva a my všichni jsme si pro další 4 roky vybrali 9 "nových" zastupitelek a zastupitelů.
Děkuji všem, kteří v letech 2018 až 2022 rozhodovali o životě obce Nepolisy a všech jejich místních částí, Lukové, Nepolis a Zadražan. I přes nepříznivé okolnosti spojené s Covidem a válečným konfliktem je u nás vidět další kus odvedené práce.
Gratuluji novému devítičlennému zastupitelstvu a jeho členkám a členům ke zvolení. I když nás nečekají asi lehké měsíce a lehká léta, těším se, že i nám se společně podaří posunout život a podmínky pro život v naší obci opět kus dopředu.
Ing. Dušan Šustr, starosta obce pověřený řízením do ustavujícího zasedání nového zastupitelstva
Datum vložení: 25. 9. 2022 16:05
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2022 16:06

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: