Oznámení o opravě silnice I/11 v Chlumci nad Cidlinou

Oprava silnice I/11 v Chlumci nad Cidlinou

V období od 19. srpna po dobu cca 3 kalendářních měsíců bude ve městě Chlumec nad Cidlinou probíhat oprava komunikace I/11.

Firma Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. v pondělí 19. srpna 2019 zahájí stavební práce na opravě silnice I/11 v Chlumci nad Cidlinou mezi kruhovou křižovatkou u LIDLu a mostem přes Cidlinu, která by měla trvat cca 3 měsíce.

První etapa opravy (od mostu přes Cidlinu po ulici Palackého) je stanovena od 19.08. do 20.09. 2019, z toho určitou podetapu tvoří termín 19.08. až 30.08., kdy dojde pouze k dopravnímu omezení na 30 m dlouhých pracovních místech, která se budou v délce úseku první etapy posouvat. Během těchto 11 dnů bude tedy ještě zachován obousměrný provoz. Na zmíněných pracovních místech budou prováděny opravy podél jízdních pruhů (odstavné plochy atd.).

Od 20.09. dojde k přímým zásahům do jízdních pruhů, a provoz bude jednosměrný, přes den řízený pracovníky stavby, v nočních hodinách pomocí semaforů.

Druhá etapa opravy bude mezi křižovatkou ulic Pražská, Dvořákova a kruhovou křižovatkou u LIDLu a třetí etapa opravy mezi ulicemi Palackého a Dvořákovou.

Autobusová zastávka na Klicperově náměstí bude přemístěna do ulice Komenského do prostoru nového parkoviště vedle uličky Zahradní.

Datum vložení: 15. 8. 2019 9:15
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 5:53