Policie ČR - náborová akce

Policie ČR zveřejňuje informace o náborové akci.

POVOLÁNÍ  POLICISTA  :

Náborová akce - plakát

Jedná se o povolání  v jednom z bezpečnostních sborů – Policie České republiky. Samotný výkon policejní služby je vhodné chápat jako celoživotní poslání  se všemi zákonnými a morálními pravidly.

Úkolem Policie České republiky  je chránit bezpečnost  osob a majetku a veřejný pořádek, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti  a potírat ji.

Policistou by se měl stát takový občan, který chce ve svém životě  zastávat a prosazovat zákon, přistupovat individuálně  a spravedlivě ke každému občanovi.

Koho hledáme?

Hledáme muže i ženy starší 18 let se smyslem pro zodpovědnou a smysluplnou práci, při které budou chránit život a zdraví občanů České republiky a jejich majetek. Umíte se dobře a rychle rozhodnout? Jste zodpovědní? Chcete pomáhat ostatním? Rádi sportujete? Jste iniciativní při plnění svěřených úkolů? Máte pozitivní přístup k sebevzdělávání? Nejsou vám cizí slova – čest, odvaha, spravedlnost. Potom hledáme právě Vás a těšíme se, že rozšíříte naše řady a stanete se příslušníky Policie České republiky.

Co nabízíme?

Zajímavou atraktivní práci, při které nezažijete stereotyp. Budete pomáhat občanům, zachraňovat životy, pátrat po pachatelích protiprávního jednání a preventivně působit na občany České republiky. Práci, která je sice náročná, avšak je posláním a službou veřejnosti. Za svou práci pro Českou republiku budete adekvátně finančně ohodnoceni a vznikne vám nárok na další bonusy stanovené zákonem č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů v platném znění.

Co požadujeme?

Do služebního poměru může být přijat státní občan České republiky, který o přijetí písemně požádá, je starší 18 let, je bezúhonný, splňuje stupeň vzdělání stanovený pro služební místo, na které má být ustanoven, je zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby, je plně svéprávný, není členem politické strany nebo politického hnutí, nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a není členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost.

plakat_krph_sablona_RGB_300 dpi.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 8,01 MB
Datum vložení: 10. 6. 2022 8:22
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2022 8:24

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: