Pomoc Ukrajině - sbírka materiálu a volné ubytovací kapacity

ORP Nový Bydžov pořádá materiální sbírku na podporu Ukrajiny a současně zajišťuje databázi volných ubytovacích kapacit v území obce s rozšířenou působností.

Město Nový Bydžov zřídilo pro své občany a obce v celém ORP Nový Bydžov místo pro příjem humanitární pomoci, kterým je městský klub MEKKA (knihovna a infocentrum) v Husově ulici v Novém Bydžově. Humanitární pomoc bude možné předat od pondělí do soboty mezi 8:00 až 17:00 hodinou. Telefonní kontakt na místo příjmu humanitární pomoci je 771234884. (v případě potřeby můžete volat ještě čísla vedoucího oddělení krizového řízení, Ondřeje Kunsta – 608 036 135 a pana místostarosty Ing. Martina Kořínka 604 694 029. Odtud bude město organizovat transport věcí do asistenčního místa Královéhradeckého kraje ve Velkém Poříčí.

K ubytování uprchlíků: Královéhradecký kraj disponuje ubytovací kapacitou, která je v současné době dostatečná. Připravujeme však zálohovou databázi dalších míst možného ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny. Pokud vaše obec, občané i právnické osoby nabídnou prostory k ubytování, zašlete informaci s adresou ubytování, informací o kapacitě a kontakt na email – kunst@novybydzov.cz

Datum vložení: 28. 2. 2022 22:53
Datum poslední aktualizace: 28. 2. 2022 22:54

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: