Případy otravy psů - POZOR

POZOR - zaznamenány případy otravy psů

Na základě informací od spoluobčanů chceme chovatel psů v obci požádat o zvýšenou pozornost ve vztahu ke každodennímu zdravotnímu stavu Vašich čtyřnohých miláčků. V posledních 14ti dnech evidujeme na území obce dva případy snahy o otravu psů - návnady jsou vhazovány na zahrady u rodinných domků. Oba případy naštěstí díky rychlé reakci majitelů pejsků mají šťastný konec. Pokud někdo z občanů v tomto ohledu zjistí jakékoliv skutečnosti, obracejte se prosím na obvodní oddělení Policie ČR. Pokus o otravu v jednom případě prokázán nalezenou návnadou, ve druhém vyšetřením a několikadenním léčením psa u veterináře.

Ing. Dušan Šustr
starosta obce