Veřejná sbírka - pomoc obcím postiženým živelnou katastrofou

Na území obce probíhá od 1.7.2021 do 31.7.2021 veřejná sbírka finančních prostředků pro obce postižené silnými bouřemi a tornádem.

Zastupitelstv obce Nepolisy na svém jednání 28.6.2021 schválilo vypsání veřejné sbírky, která probíhá na území obce od 1.7. do 31.7.2021. Výtěžek sbírky bude taktéž rozdělen mezi obce:  Moravská Nová Ves, Hrušky, Mikulčice, Lužice, Týnec v okrese Břeclav, Hodonín – Pánov, Valtice, Břeclav a v Ústeckém kraji obec Stebno. Příspěvky mohou občané vkládat do zapečetěných pokladniček v kanceláři OÚ Nepolisy a obchodě společnosti Hruška.

Datum vložení: 7. 7. 2021 22:01
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2021 22:03