Výsledky dotazníkového šetření

Obec Nepolisy realizovala v jarních měsících dotazníkové šetření mezi obyvateli obce. Přinášíme Vám souhrnné výsledky realizovaného dotazníku.

Dotazník online formou vyplnilo v termínu celkem 104 tazatelů.  V papírové podobě byl dotazník odevzdán do sběrných schránek v obchodě a na úřadě v počtu 94 kusů.

Z celkového počtu 1000 obyvatel se tak návratnost dotazníků, které byly také distribuovány v jednom vyhotovení do každého čísla popisného na území obce, pohybovala na bezmála 20%.

Výsledky dotazníkového šetření, jaro 2022 (782.02 kB)

Získané údaje a informace byly prezentovány na ustavujícím zasedání Zastupitelstva obce Nepolisy dne 19.10.2022. Následně poslouží jako jeden z dalších podkladů pro dokončení Rozvojového plánu obce na další období.

Výsledky šetření.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 782,02 kB
Datum vložení: 20. 10. 2022 14:30
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2022 14:34

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: