15.kolo CK Votrok III. třída   11. 6. 2017

Nepolisy B  - Starý Bydžov  0 : 3  (0 : 1)

STŘELCI: 37. Fölkl Lukáš, 67. Fiala Radim, 73. Zmítko Jan

Rozhodčí: Doubrava Miloslav - Dostál Milan, Koza Vladimír.

Diváků: 84

26.kolo CK Votrok III. třída   4. 6. 2017

Nepolisy B  - Malšova Lhota  3 : 7  (2 : 5)

STŘELCI: 20. Hanuš Tomáš, 38. Hanuš Tomáš, 75. Vaníček Jaroslav - 8. Svoboda Robert, 11. Prokeš Jaroslav, 33. Svoboda Robert, 42. Havelka Jakub, 45. Fischer Lukáš, 68. Havelka Jakub, 84. Fischer Lukáš

Rozhodčí: Hruška Jiří, Jánský Petr, Kejř Marek

Diváků: 30

25.kolo CK Votrok III. třída   27. 5. 2017

Kosičky B - Nepolisy B  2 : 1  (0 : 0)

Střelci: 70. Tér Petr, 85. Motyčka Pavel - 78. Hanuš Jindřich

Rozhodčí: Koza Vladimír - Zámečník Filip, Franc Jan.

Diváků: 52

24.kolo CK Votrok III. třída   21. 5. 2017

Nepolisy B - Neděliště  3 : 2  (1 : 1)

STŘELCI: 38. Pánek Lukáš, 68. Vaníček Jaroslav, 90. Vaníček Jaroslav - 45. Voňka Roman, 89. Voňka Roman

Rozhodčí: Kincl Václav - Štancl Oldřich, Tuček Jáchym.

22.kolo CK Votrok III. třída   6. 5. 2017

Nepolisy B - Nový Hradec B  3 : 3  (0 : 1)

STŘELCI: 4. Rakaš Radek, 61. Rakaš Radek, 90. Rakaš Radek

Rozhodčí: ozhodčí: Štancl Oldřich.

Diváků: 50

21.kolo CK Votrok III. třída   30. 4. 2017

Nepolisy B - RMSK Cidlina  3 : 3  (1 : 1)

STŘELCI: 21. Pánek Lukáš, 75. Hanuš Tomáš, 81. Hanuš Tomáš - 8. Janda Petr, 57. Janda Petr, 69. Beránek Lukáš

Rozhodčí: Krejska Roman - Stránský Martin, Zámečník Filip.

Diváků: 55

20.kolo CK Votrok III. třída   23. 4. 2017

Roudnice B - Nepolisy B  3 : 0  (0 : 0)

STŘELCI: 54. Vítek Marek, 63. Vítek Marek, 81. Vítek Marek

Rozhodčí: Částka Vlastimil - Kosař Jakub, Dostál Milan.

Diváků: 58

19.kolo CK Votrok III. třída   16. 4. 2017

Nepolisy B - Lhota p. Libčany   1 : 6  (1 : 5)

STŘELCI: 7. Hrubý Tomáš, 22. Herzog Jan, 47. Nový Dominik, 60. Štefán Pavel, 62. Štayr Martin, 17. Hrubý Tomáš, 58. Herzog Jan, 89. Nový Dominik, 28. Hrubý Tomáš, 52. Hrubý Tomáš

Nepolisy B - Lovčice    1 : 5  (1 : 3)

Střelci: 8. Vaníček Jaroslav - 4. Chára Martin, 24. Němec Lukáš, 28. Chára Martin, 58. Němec Lukáš, 86. Šusta Radovan

Rozhodčí: Grossman Martin, Jánský Petr, Zapletal Adam

Diváků: 60

16.kolo CK Votrok III. třída   26. 3. 2017

Lokomotiva Hradec B - Nepolisy B   7 : 0  (3 : 0)

Branky: 25. Javůrek Jiří, 31. Svatoň Ladislav, 42. Novák Martin, 52. Novák Martin, 59. Javůrek Jakub, 74. Žumár Peter, 85. Svatoň Ladislav

Rozhodčí: Částka Vlastimil - Doubrava Miloslav, Křičenský Ondřej.

13.kolo CK Votrok III. třída   5. 11. 2016

Malšova Lhota - Nepolisy B   4 : 0  (1 : 0)

Branky: 26. Havelka Jakub, 58. Havelka Jakub, 73. Kotík Michal

Rozhodčí: Částka Vlastimil - Štosek Marek.

Diváků: 76

12.kolo CK Votrok III. třída   30. 10. 2016

Nepolisy B  - Kosičky B   2 : 7  (0 : 4)

Branky: 75. Mušek Jiří, 78. Vaníček Jaroslav - 21. Donát Michal, 25. Novotný Vladislav, 38. Novotný Vladislav, 43. Stránský Martin, 80. Černý Jakub, 82. Stránský Martin, 84. Černý Jakub

Rozhodčí: Krejska Roman - Zámečník Filip.

Nepolisy B - Nové Město  3 : 1  (2 : 1)

Branky: 17. Líhan Pavel, 45. Spejchal Martin, 82. Spejchal Martin - 38. Pavlas David (pen.)

Rozhodčí: Liebisch Osvald.

Diváků: 40

9.kolo CK Votrok III. třída   9. 10. 2016

Nový Hradec B - Nepolisy B  4 : 4  (2 : 3)

Branky: 0. Rakaš Radek, 0. Bendig Jiří, 0. Šanda Adam, 0. Mihulka Tomáš - 0. Vaníček Jaroslav, 0. Mušek Jiří, 0. Hanuš Jindřich, 0. Vaníček Jaroslav

Rozhodčí: Doubrava Miloslav - Novák Vilém, Jánský Petr.

Diváků: 10

8.kolo CK Votrok III. třída   2. 10. 2016

RMSK Cidlina NB C - Nepolisy B  4 : 2  (1 : 0)

Branky: 16. Beránek Jan, 51. Batelka Jan, 57. Beránek Jan, 81. Beránek Jan - 72. Vaníček Jaroslav, 85. Pánek Lukáš

Rozhodčí: Krejska Roman - Novák Vilém, Skyba Zenoviy.

Diváků: 55

7.kolo CK Votrok III. třída   25. 9. 2016

Nepolisy B - Roudnice B  3 : 5  (0 : 4)

Branky: 70. Vaníček Jaroslav, 76. Vaníček Jaroslav, 91. Vaníček Jaroslav - 5. Vítek Marek, 10. Tomeš Josef, 23. Tomeš Josef, 30. Tomeš Josef, 67. Vítek Marek

ČK: Jakubec

Rozhodčí: Stránský Martin - Liebisch Osvald, Šeba Jaroslav.

Diváků: 50

6.kolo CK Votrok III. třída   17. 9. 2016

Lhota p.L. - Nepolisy B  5 : 2  (3 : 1)

Průměrné utkání mělo vcelku vyrovnaný průběh, domácí však měli přesnější zakončení, když další šance zůstaly nevyužity.

Fakta – branky: Hegr 2, Čihák V., Bednář, Vach – Semenec, Spejchal, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 50, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Lhota p. L.: Tluka – Srpek Jiří (46. Tlučhoř), Pavlíček, Novotný, Vach – Pavlis, Pejchal, Bednář, Halberštát – Čihák (76. Skřivan), Hegr. Nepolisy B: Kysilka – Frýda, Hanuš P., Lubas, Půlpán – Mušek, Haltuf (60. Záborský), Semenec, Spejchal – Finěk, Marek.

5.kolo CK Votrok III. třída   11. 9. 2016

Nepolisy B - Prasek    3 : 4  (2 : 2)

Celkem vyrovnané utkání, kde hosté proměnili o jednu šanci více, a tak vyhráli.

Fakta – branky: Smadiš, Spejchal, Matys – Vízek 2, Štayr, Nový, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 95, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Nepolisy B: Kysilka (46. Půlpán) – Hanuš R., Marek, Lubas, Hanuš P. – Frýda (67. Hanuš J.), Smadiš, Semenec (51. Hanuš T.), Motyčka – Spejchal, Vaníček (78. Matys). Prasek: Drugda – Vízek, Pražák, Drábek, Štayr – Vyhleďal, Hrubeš (78. Tichý), Nový, Němec – Jilemnický, Pavel (61. Štefán).

4.kolo CK Votrok III. třída   3. 9. 2016

Lovčice  -  Nepolisy B    5 : 1  (4 : 0)

Domácí měli po celé utkání výraznou převahu, konečně vstřelili první góly do správné branky a zaslouženě si připsali i první body.

Fakta – branky: Šusta 3, Louda, Hrášek – Spejchal, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 70, rozhodčí Kincl. Sestavy – Lovčice: Tůma – Janouch M., Hála (46. Volejník), Synek, Vavřínek (64. Kupka) – Hrášek, Pařízek, Šusta, Myška (59. Hlaváč) – Šimonič (46. Janouch J.), Louda (75. Císař). Nepolisy B: Půlpán – Skokan (64. Záborský), Lubas (46. Haltuf), Marek, Hanuš R. – Hanuš P., Mušek, Kloz, Semenec (75. Kysilka) – Finěk, Spejchal.

3.kolo CK Votrok III. třída   28. 8. 2016

Nepolisy B - Lokomotiva B    3 : 3  (1 : 1)

Ve vyrovnaném utkání domácí neproměnili spoustu vyložených šancí, a proto si odvezli hosté bod.

Fakta – branky: Vaníček 2, Spejchal – Tuček 2, Tichý M., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 40, rozhodčí Štancl. Sestavy – Nepolisy B: Půlpán – Frýda (76. Ullmann), Kloz, Matys, Marek – Hanuš R., Hanuš T., Mušek, Motyčka (46. Haltuf) – Spejchal, Vaníček. Lok. Hradec B: Němec – Frizel, Kollár, Tuček, Tichý – Malý, Vodák, Vostrovský, Šubrt – Franc, Čech.

2.kolo CK Votrok III. třída   20. 8. 2016

Starý Bydžov - Nepolisy B    3 : 1  (1 : 1)

Domácí po zlepšeném 2. poločase vyhráli.

Fakta – branky: Fölkl, Semerák, Fiala Radim – Vaníček, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Čožík. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Ouzký (46. Vantura), Daxner, Černý, Bark – Fölkl, Ondráček, Václavík, Semerák – Fiala Radim, Štoček (87. Fiala Roman). Nepolisy B: Půlpán – Lihan, Frýda, Finěk, Spejchal (89. Pulec) – Mušek, Vaníček, Kysilka, Haltuf – Semenec, Skokan.

1.kolo CK Votrok III. třída   14. 8. 2016

Nepolisy B - Ohnišťany  4 : 3  (2 : 2)

Ve vyrovnaném utkání měli domácí šťastnější koncovku a těsně zvítězili.

Fakta – branky: Hanuš T. 2, Hanuš R., Pánek – Jiříček, Kopáč, Vrba V. st., ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 50, rozhodčí Koza V. Sestavy – Nepolisy B: Půlpán – Hanuš P., Kloz, Marek, Hanuš R. (70. Líhan P.) – Mušek (46. Vaníček), Semenec (28. Hanuš T.), Frýda, Šustr – Spejchal (75. Matys), Finěk (60. Pánek). Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Vrba V. st., Mydlář, Kleňhar – Vrba V. ml. (83. Kmínek J.), Kopáč, Matějka, Novotný – Dvořák, Jiříček.