Dne 14. 5. 2015 se naše škola zúčastnila okrskového LA přeborů v Novém Bydžově. Za školu byli vybráni žáci 2. – 5. ročníku (Tomáš Vondra, Jiří Jiránek, Václav Jiránek, Tomáš Kárník, Pavel Houška, Ondřej Jelínek, Kryštof Jelínek, Kateřina Kvapilová, Karolína Fiňková)

- Tomáš Vondra – 3. místo

- Kryštof Jelínek - 4. místo

- Václav Jiránek – 5. místo

Skok do dálky

100_0170     Sportovci, kteří se umístili na 1. – 4. místě se zúčastnili 9. 6. 2015 regionálního přeboru malotřídních škol v lehké atletice v Hradci Králové (ZŠ Sever). Letos jsme bohužel žádný cenný kov nezískali.

100_0879     9. června vyrazili naši atleti, kteří se umístili na předních místech v Úsekovém kole lehkoatletických přeborů malotřídních škol, do Hradce Králové na Regionální přebory malotřídních škol v lehké atletice. Tato soutěž se tradičně konala na sportovišti Základní školy Sever - postupujícími žáky byli: Kateřina Kvapilová – běh na 50 metrů, Kryštof Jelínek- běh na 300 metrů a Tomáš Vondra – běh na 50 metrů, běh na 300 metrů a skok. Všichni

závodníci byli na soutěži zaskočeni nepříjemným deštěm a snad i právě proto letos zůstala naše škola bohužel bez zisku cenného kovu.

Datum vložení: 9. 8. 2015 18:02
Datum poslední aktualizace: 9. 8. 2015 18:03