Branky: 64. Dobýval Jiří, 68. Čtvrtečka Pavel - 73. Batelka Michal

Karty:  ŽK 1 : 0 (23. Pařízek Dominik) ČK 0 : 0

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Zavoral Jakub, Hanuš Jindřich, Šustr Dušan, Batelka Jan, Pokorný Pavel, Pánek Lukáš (C), Hanuš Radek, Mrázek Jakub (75.Frýda Matěj), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Velké Poříčí: Bryksi Pavel - Lokvenc Ondřej, Závoďančík Pavel, Novotný Jan, Flaška Michal, Divišek Jakub (60.Hubka Jan), Pařízek Dominik (87.Soldán František), Dobýval Jiří (83.Hurdálek Radim), Čtvrtečka Pavel (C) (90.Punar Martin), Chmelík Jakub, Hanzl David

Hurdálek Josef-ved. (domácí):

V prvním pol. se domácí dostali do dvou výborných příležitostí, ale žádnou neproměnili. V druhé části se během 5.min. ujali vedení 2 : 0.Hosté z přímého kopu snížili na 2:1. V závěru domácí odolávali tlaku hostů,ale vítězství udrželi.

Milan Havlík, vedoucí mužstva (hosté):

Příšerný fotbal, z obou stran. Ještě že už je konec podzimu.

__________________________________________________

14.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 9.11. 2019

TJ Sokol Nepolisy - TJ Lokomotiva HK  1 : 2  (0 : 1)

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš (C), Lihan Jan (74.Zavoral Jakub), Tlustý Martin (83.Vaníček Jaroslav), Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Lokomotiva HK: Menšl Karel (C) - Havlíček Jan, Javůrek Jiří, Kratochvíl Lukáš, Zvolánek Michal, Korenčík Filip, Zvolánek Marek (83.Barcic Arnold), Holeš Roman (76.Filipi Oldřich), Drozd Pavel, Hůlka Aleš (80.Černík Jakub), Drozd David

Milan Havlík, vedoucí mužstva (domácí):

Dnes se nám nedařilo nic a tím nechci snižovat kvalitu soupeře. Škoda že naši borci nepředvedli veškeré své umění, zápas mohl být zajímavější. Náš výkon zkrátka na Lokádu nestačil.

Sobotka Michal (hosté):

Na těžkém terénu nešlo moc kombinovat,tak se spíše bojovalo. O jednu branku jsme byli lepší a získali důležité tři body.

13.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 2. 11. 2019

SK Roudnice - TJ Sokol Nepolisy  2 : 3  (0 : 3)

Branky: 49. Bárta František, 90. Bárta František - 5. Mrázek Jakub, 25. Zámečník Radek, 43. Pánek Lukáš

Rozhodčí:

HR: Adam Trejbal

AR1: Leonard Horský

AR2: Lukáš Slavíček

DS: Miloš Židík

Karty:  ŽK 4 : 4 (39. Koutník Denis, 81. Černý Josef, 87. Novotný Miloš, 90. Šiška Jakub - 48. Strakuš Radek, 56. Pokorný Pavel, 59. Mrázek Jakub, 89. Holý Jiří ) ČK 0 : 0

Diváků: 120

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Pokorný Pavel (86.Novotný Šimon), Batelka Jan (90.Hanuš Radek), Vrabec Jan, Pánek Lukáš (C), Lihan Jan (88.Zavoral Jakub), Tlustý Martin, Mrázek Jakub (89.Strakuš Radek), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Roudnice: Ruml Jan - Dostál David (46.Šiška Jakub), Novotný Miloš, Bárta František, Koutník Denis (65.Tykva Marek), Černý Josef, Tomeš Josef (81.Novotný Jakub), Pospíšil Vojtěch, Cuberka Miloš (C), Houser Patrik, Čihák Pavel

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):

Nepolisy jsou pro nás dlouhodobě neoblíbený soupeř. Důrazná hra, standardní situace, důsledná defenziva. První gól z autu, druhý z rohu, třetí po nedůslednosti ve vápně. Tam se dnes zápas rozhodoval. Druhý poločas jsme zvládli jen kosmetický upravit výsledek, hosté hráli údržbu. Takto se o čelo tabulky nehraje.

Do Roudnice jsme přijeli s jasnými taktickými úkoly a vědomím, že se nám tady daří. Vypracovali jsme si slušný náskok, ovšem rychlé snížení ve 2. poločase nás odsoudilo do role soupeře, strachujícího se o výsledek. To se nám nakonec se vztyčenou hlavou podařilo a z půdy technicky velmi vyspělého soupeře odvážíme všechny body.

12.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 26. 10. 2019

TJ Sokol Nepolisy - FK Náchod B   5 : 1  (1 : 0)

Branky: 26. Tlustý Martin (Pokutový kop), 46. Pokorný Pavel, 53. Pokorný Pavel, 61. Hanuš Tomáš, 87. Hanuš Tomáš - 78. Schärfer David

Rozhodčí:

HR: Mário Ďörď

AR1: Martin Bahník

AR2: Petr Paulus

DS: Miroslav Přibyl

Karty:  ŽK 0 : 3 ( 26. Schärfer David, 26. Vejprava Tomáš, 41. Král Daniel ) ČK 0 : 0

Diváků: 110

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Zámečník Radek, Zavoral Jakub, Masák Michal (C) (29.Novotný Šimon), Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan, Lihan Jan, Tlustý Martin, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Náchod B: Kuneš Jiří - Fenz Jan, Schärfer David, Rorbach Jakub, Donát Štěpán, Bareš Tomáš, Král Daniel (C), Zelman Martin, Vaněček Jakub (56.Prokeš Martin), Čejchan Jan, Vejprava Tomáš

Nebyl to náš nejlepší výkon, prvních 20 minut jsme se na hřišti spíš hledali. Druhý poločas přinesl zlepšenou hru a hlavně uklidňující góly. Mladý soupeř však ani po čtvrtém gólu nepolevil v aktivitě a po nádherném trestňáku korigoval skóre.

Michal Malý, člen výboru FKN (hosté):

Náš najivní fotbal vedl k tomu, že nás domácí trestali z brejků a zaslouženě získali tři body.

11.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 19. 10. 2019

TJ Sokol Nepolisy - SK Týniště   3 : 4  (1 : 3)

Branky: 43. Masák Michal, 47. Pokorný Pavel, 54. Horák Martin (Vlastní) - 6. Mládek Radek (Pokutový kop), 8. Mládek Radek
94. Mládek Radek, 15. Kos Tomáš

Rozhodčí:

HR: Michal Mlynář

AR1: Martin Škoda

AR2: Miloš Hofman

Karty:  ŽK 3 : 1 ( 35. Zámečník Radek, 63. Batelka Jan, 72. Masák Michal - 95. Vlček Denis  ) ČK 0 : 0

Diváků: 150

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Zavoral Jakub (28.Tlustý Martin), Masák Michal (C), Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan (81.Lihan Jan), Pánek Lukáš, Vaníček Jaroslav (46.Novotný Šimon), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Týniště: Vlček Denis - Mondík David, Kos Tomáš, Horák Martin (66.Ráček Štěpán), Voda Tomáš, Mládek Radek (C), Repák Tomáš, Forejtek Jan (6.Šreibr Josef), Krupka Dominik, Winkler Jan (60.Nedomanský Vojtěch), Matoušek Martin (73.Kouba Štěpán)

Rok a týden trvala naše neporazitelnost v řádné hrací době a na konci této série stojí mizerných prvních 15 minut dnešního zápasu. O vstřelení vítězného gólu jsme se snažili do poslední chvíle a to se nám stalo osudným.

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva (hosté):

Utkání ve kterém padlo 7 gólů se muselo divákům líbit. Domácí letos ještě neprohráli, tak je pro nás vítězství velmi cenné. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jasně dominovalo naše mužstvo a při lepším využití našich šancí mohl být poločas 5-1. Po přestávce nás domácí zatlačili na naši polovinu a za pár minut bylo srovnáno. Domácí se pokoušeli vstřelit vítězný gól a my hrozili z brejků. Ten poslední nám vyšel v 91 minutě a zápas rozhodl svým třetím gólem v utkání Radek Mládek.

AR2: František Jehlička

Karty: ŽK 2 : 3 ( 38. Pištěk Petr, 56. Miler Michal - 35. Pánek Lukáš, 44. Tlustý Martin, 56. Masák Michal  ) ČK 0 : 0

Diváků: 100

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zavoral Jakub, Masák Michal (C), Pokorný Pavel (86.Vaníček Jaroslav), Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš, Lihan Jan (75.Novotný Šimon), Tlustý Martin, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Sobotka: Puš Michal - Pištěk Petr (46.Sochor Jakub), Materna Filip, Halbych Pavel (C), Juriga Dominik, Kocourek Marek, Knobloch Oldřich, Baster Tomáš, Kunst Vojtěch (86.Čerych Petr), Šotka David, Miler Michal

L. Štrobl - trenér (domácí):

Naším problémem je v posledních několika utkáních proměňování brankových možností a tím zbytečně přicházíme o body. Dnes jsme pohrdli i pokutovým kopem a tak se zrodilo další naše remisové utkání. Zápas dobře odřídilo celé trio rozhodčích.

Zápas se hrál ve velmi poklidném tempu a zvlášť v prvním poločase z obou stran hodně opatrně. Šancí minimum. Ve druhé půli nás v brance několikrát podržel Jirka Holý a konec byl tak bez gólu. Moc mě mrzí dva penaltové mečboly, které jsme neproměnili.

________________________________________________________________________

9.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 5. 10. 2019

TJ Sokol Nepolisy - SK Třebechovice    3 : 2  (2 : 1)

Branky: 18. Batelka Jan, 30. Zámečník Radek, 74. Tlustý Martin - 28. Želízko Jan, 70. Dědeček Dominik

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Zámečník Radek, Zavoral Jakub (51.Tlustý Martin), Masák Michal (C), Široký Michal (58.Hanuš Jindřich), Pokorný Pavel (91.Frýda Matěj), Batelka Jan, Pánek Lukáš, Lihan Jan (89.Novotný Šimon), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Třebechovice: Cejnar Václav - Jandera Vojtěch (58.Hájek Ondřej), Voltr Jaroslav, Věříš Michal, Dědeček Dominik, Želízko Jan, Vích Michal (C), Patka Leoš, Vích David (71.Sehnal Zdeněk), Morávek Karel, Krejcar Jan (82.Bušák David)

Měli jsme zápas rozhodnout v prvním poločase, v tom druhám byli hosté lepší a my se strachovali o výsledek.

Bil Karel, vedoucí mužstva (hosté):

Za nepříznivého až šeredného počasí se hrál bojovný zápas s mnoha šancemi na obou stranách.Domácí rozhodli o zisku třî bodů ve druhé půli.Škoda našich neproměněných vyložených šancí,výsledek mohl vypadat úplně jinak.

8.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 29. 9. 2019

TJ Lázně Bělohrad - TJ Sokol Nepolisy   3 : 3  (0 : 2)  PK 4 : 5

Branky: 60. Horáček Pavel, 81. Truneček Martin, 90. Kracík Jiří - 31. Mrázek Jakub, 44. Hanuš Tomáš, 46. Mrázek Jakub

Rozhodčí:

HR: Filip Svoboda

AR1: Martin Škoda

AR2: Jakub Nymsa

DS: Aleš Šob

Karty: ŽK 7 : 4 ( 27. Lánský Jakub, 43. Lánský Jakub, 33. Horáček Pavel, 38. Loner Jakub, 54. Odvárko Jiří, 58. Truneček Martin, 88. Kazda Petr - 35. Masák Michal, 50. Lihan Jan, 52. Vrabec Jan, 86. Vrabec Jan ) ČK 2 : 1 ( 43. Lánský Jakub, 88. Čížek Lukáš - 86. Vrabec Jan)

Diváků: 150

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Zavoral Jakub, Masák Michal (C), Hanuš Jindřich (82.Hanuš Radek), Lihan Jan (72.Vaníček Jaroslav), Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan, Mrázek Jakub (63.Novotný Šimon), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Lázně Bělohrad: Čížek Lukáš (46.Rychecký Miroslav) - Hrnčíř Jakub, Jezbera Jakub, Loner Jakub, Truneček Martin, Odvárko Jiří, Kazda Petr (C), Lánský Jakub, Kracík Jiří, Kluz Jan (46.Němeček Matěj), Horáček Pavel

Tomáš Marek, trenér (domácí):

Ve 46. minutě jsme prohrávali 3:0 a hráli o deseti. Zápas jsme však nezabalili a povedlo se nám třemi brankami utkání vyrovnat...

Zápas za stavu 0:3 a v přesilovce se zdál být rozhodnutý, proti byli však domácí, kteří naši obranu nenechali vydechnout. Ale vina byla na naší straně, po nuceném střídání jsme vpředu neudrželi hru a na obranu se to valilo ze všeh stran. Každý tým měl svůj poločas, remíza se tedy zdá spravedlivá, my však ten bod po průběhu zápasu postrádáme.

_______________________________________________________________________

7.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 21. 9. 2019

TJ Sokol Nepolisy - SK Solnice  3 : 0  (2 : 0)

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Zavoral Jakub, Masák Michal (C), Široký Michal (46.Hanuš Tomáš), Pokorný Pavel (87.Hanuš Radek), Batelka Jan (63.Vrabec Jan), Pánek Lukáš, Mrázek Jakub (84.Novotný Šimon), Vaníček Jaroslav (67.Lihan Jan), Batelka Michal

Solnice: Šeba Jaroslav - Hovorka Patrik, Novák Ondřej (35.Pavlů Vladimír), Schod Zdeněk (C), Šedivý David, Hanuš David, Hrabar Patrik, Stieber Filip, Tomeš Michal (68.Kubec Jiří), Vídeňský Martin, Jirásek Milan

Vyrovnaný zápas. Zrádné poločasové vedení 2:0 jsme si zkušeně pohlídali. Výsledek je přesvědčivý i když naše hra dnes nebyla zdaleka ideální.

Josef Pleskot, trenér (hosté):

Další utkání, ve kterém byla vidět snaha, to ovšem opět nestačilo. Přestože jsme měli v poli po většinu utkání převahu, zejména ve druhém poločase jsme soupeře dostali pod tlak, vytvořili si několik stoprocentních šancí... pokud ale nebudeme proměňovat, nemůžeme vyhrát. V koncovce důrazný soupeř nám dnes udělil lekci z produktivity.

___________________________________________________________

6.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 15. 9. 2019

TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Nepolisy  3 : 3  (1 : 1) PK 5 : 4

Branky: 19. Svoboda David (Pokutový kop), 60. Kotyza Jan, 89. Kotyza Jan - 41. Pokorný Pavel, 77. Hanuš Tomáš, 90. Mrázek Jakub

Rozhodčí:

HR: Roman Nývlt

AR1: Lukáš Kubálek

AR2: Josef Janota

Karty: ŽK 2 : 2 ( 32. Kotyza Jan, 72. Michálek Jan - 34. Zavoral Jakub, 63. Pánek Lukáš ) ČK 0 : 0

Diváků: 240

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Masák Michal (C), Zavoral Jakub, Pokorný Pavel (79.Vaníček Jaroslav), Batelka Jan (91.Široký Michal), Vrabec Jan (63.Novotný Šimon), Pánek Lukáš, Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Broumov: Bouška Tomáš - Gago Ondřej, Štejnar Martin, Němeček Tomáš (78.Czyrski Marcin Pawel), Wilke Ervín, Šimon Jakub, Spišák Ondřej, Svoboda David, Kotyza Jan (C) (90.Novotný Jan), Michálek Jan, Smrček Pavel (56.Gago Marek)

Ondřej Zinke (domácí):

Zápas jsme měli rozhodnout v prvním poločase kdy jsme si vytvořili převahu a šance.Hosté se ve druhém poločase herně zvedli, hra se vyrovnala a nakonec bereme alespoň 2 body po penaltovém rozstřelu.

V první půli jsme se nestačili otáčet a tempo domácích nás nenechalo vydechnout, se štěstím jsme ubojovali remízu 1:1. Ve druhé půli se obraz hry diametrálně otočil, my jsme diktovali, hráli svoji hru kterou umíme a před domácí brankou to bylo znát. Svělý zápas tak skončil spravedlivou remízou s penaltovým bodem pro domácí.

_____________________________________________________________________________________

5.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 7. 9. 2019

TJ Sokol Nepolisy - MFK Nové Město n.M.  3 : 1  (2 : 0)

Branky: 3. Vaníček Jaroslav, 39. Mrázek Jakub, 47. Vaníček Jaroslav - 68. Zákravský Pavel (Pokutový kop)

Rozhodčí:

HR: Jan Šotek

AR1: Martin Vitvar

AR2: Marian Otava

Karty: ŽK 3 : 2 ( 66. Široký Michal, 75. Batelka Jan, 90. Masák Michal -  26. Srubjan Pavel, 75. Markarjanc Boris ) ČK 0 : 0

Diváků: 100

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří, Zámečník Radek, Zavoral Jakub (83.Hanuš Jindřich), Masák Michal (C), Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš (63.Lihan Jan), Vaníček Jaroslav (50.Pokorný Pavel), Mrázek Jakub (88.Hanuš Radek), Hanuš Tomáš (57.Široký Michal), Batelka Michal

Nové Město n.M.: Javůrek Tadeáš - Lanta Zděněk, Srubjan Pavel, Zákravský Pavel (C), Lelek Ivo, Flígr Dominik, Markarjanc Boris, Hůlek Dušan, Klikar Martin, Valášek Antonín, Maur Dominik (32.Hůlek Martin)

Ublížil nám rychle vstřelený gól, přestali jsme hrát a neplnili taktické pokyny trenéra. Hosté nás pouštěli do šancí jak na běžícím pásu,ale my trefujeme pouze brankové konstrukce. Měli jsme dát víc gólů, obraz hry by nebyl proti.

MFK N.Město (hosté):

Zápas nám opět nevyšel a ukazuje se,že s odchodem několika hráčů ze základní sestavy se družstvo ještě nedokázalo vyrovnat.

________________________________________________________________

3.kolo Pohár hejtmana mužů - 2019/2020 4. 9. 2019

TJ Sokol Nepolisy - SK Sobotka  2 : 1  (1 : 1)

Branky: 39. Novotný Šimon, 82. Mrázek Jakub - 41. Kocourek Marek

Rozhodčí:

AR1: Lubomír Bečvář

AR2: Michal Kekelák

Karty: ŽK 2 : 3 ( 65. Vrabec Jan, 89. Mrázek Jakub -  25. Miler Michal, 71. Knobloch Oldřich, 73. Klečal Tomáš ) ČK 0 : 1 ( 50. Šotka David )

Diváků: 120

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří -Zámečník Radek, Hanuš Jindřich (46.Batelka Jan), Široký Michal, Zavoral Jakub, Hanuš Radek (46.Mrázek Jakub), Pánek Lukáš (C), Batelka Michal, Novotný Šimon (86.Frýda Matěj), Vaníček Jaroslav (46.Vrabec Jan), Hanuš Tomáš

Sobotka: Puš Michal - Pištěk Petr (48.Čerych Petr), Klečal Tomáš (C), Halbych Pavel (75.Juriga Dominik), Šotka David, Kocourek Marek, Knobloch Oldřich, Baster Tomáš, Sochor Jakub, Miler Michal, Taneček Jakub

Hosté ze Sobotky si zápas prohráli sami svojí neukázněností. Jak na hřišti, tak po zápase mimo něj.

L.Štrobl - trenér (hosté):

Že jsme si prohráli utkání tím, že jsme měli proměnit množství šancí souhlasím. Ovšem v hulvatství byla domácí lavička rozhodně jedničkou. To co předváděl rozhodčí ve druhém poločase je pod úroveň komentovat.

______________________________________________________________________

4.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 1. 9. 2019

SK Česká Skalice - TJ Sokol Nepolisy  2 : 2  (2 : 0) PK 4 : 5

Branky: 16. Škoda Martin, 36. Berger Erik - 46. Mrázek Jakub, 78. Batelka Michal

Rozhodčí:

HR: Leonard Horský

AR1: Martin Hlaváč

AR2: Jaromir Valihora

Karty: ŽK 3 : 1 ( 67. Sedláček Pavel, 77. Berger Erik, 83. Kožený Lukáš - 28. Lihan Jan ) ČK 0 : 1 ( 2. Masák Michal )

Diváků: 150

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan (18.Holý Jiří) - Zámečník Radek, Zavoral Jakub, Masák Michal (C), Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš, Lihan Jan, Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Česká Skalice: Weisser Roman - Voráček Tomáš, Sedláček Pavel, Holub Jan, Škoda Martin (32.Böhm Lukáš),  Pípek Roman, Pácalt Tomáš, Kožený Lukáš (C), Berger Erik, Novotný Václav (75.Hanel Stanislav), Panenka Marek

Hanel Stanislav - vedoucí mužstva (domácí):

Dnešní utkání se nám hrubě nepodařilo.Celý zápas hrajeme proti deseti vedeme 2-0 přesto soupeř zaslouženě vyrovnal a vyhrál i na penalty. Největším mínusem je ale vážné zranění Martina Škody krerému přejeme brzké uzdravení.

Měli jsme připravený úplně jiný vývoj zápasu. Téměř celý poločas nás stálo, než se oklepeme z červené karty v první minutě zápasu. Klidu nedodalo ani nucené střídání brankáře. Druhý poločas už byl o něčem jiném, na hřišti jsme vládli a trpělivě dobývali branku domácích. Po srovnání skóre už byla hra vyrovnaná, nikam jsme nespěchali a čekali na penalty, kterými jsme domácí dorazili. náš tým dostává pochvalu za to, že na této horké půdě za stavu 2:0 a v deseti nesložili zbraně. Skvěle borci!

3.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 25. 8. 2019

TJ Sokol Nepolisy - MFK Trutnov B  4 : 3  (2 : 2)

Branky: 21. Vrabec Jan, 27. Batelka Jan, 48. Pokorný Pavel, 68. Masák Michal - 25. Kamitz Michal, 29. Doubic Patrik, 72. Zieris Petr

Rozhodčí:

HR: Luboš Stejskal

AR1: Miloš Hofman

AR2: Pavel Soukup

Karty: ŽK 0 : 2 ( 52. Přívratský Michal, 56. Kamitz Michal )

Diváků: 118

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Masák Michal (C), Zavoral Jakub, Pokorný Pavel (77.Vaníček Jaroslav), Batelka Jan, Vrabec Jan (85.Hanuš Jindřich),  Pánek Lukáš, Lihan Jan (88.Hanuš Radek), Tlustý Martin, Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš

Trutnov B: Kobos Petr - Groer Tomáš (C), Uiberlay Michal (69.Ficner Pavel), Přívratský Michal, Štěpánek Marcel (85.Toman Ondřej), Kamitz Michal, Doubic Patrik, Kalhous Matěj (77.Herout Jan), Zieris Petr, Zahálka Adam (55.Jirousek Matěj), Kučera Pavel

Hrálo se velmi svižné utkání, které bylo ozdobeno hlavně útočnými akcemi obou soupeřů. Protože naše standardní obrana tráví čas na dovolené, věděli jsme že potřebujeme vstřelit víc gólů, než soupeř a podle toho zápas i vypadal. Hrálo se otevřeně na obou stranách a šance nešlo ani spočítat. Na konci zápasu jsme měli několikrát veliké štěstí, ale když třikát vedeme a pak i o dva góly, tak už by byl hřích nechat body proklouznout.

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):

Divácky atraktivní utkání hrané v poměrně vysokém tempu se nám příliš nepovedlo. Snažili jsme se sice hrát aktivně, ale ihned po zisku míče přicházely zbytečné ztráty a nebylo jich zrovna málo. Domácí hráli jednoduše a měli mnohem hladší přechod do útoku. My jsme chtěli za každou cenu něco vymyslet, a tak jsme se příšerně nadřeli. Posledních 20 minut jsme sice dokázali domácí zatlačit k jejich bráně, ale trestuhodné nakládání s vyloženými šancemi nás znovu připravilo o možnost bodovat.

2.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 17. 8. 2019

SK Bystřian Kunčice - TJ Sokol Nepolisy  3 : 3  (2 : 0) PK 4 : 2

Branky: 8. Faltus Radim, 12. Bendig Gejza, 63. Denk Daniel  - 52. Batelka Jan, 82. Mrázek Jakub, 91. Batelka Michal

Rozhodčí:

HR: Miroslav Martínek

AR1: Pavel Matula

AR2: Martin Hlaváč

Karty: ŽK 1 : 2 ( 90. Sýkora Tomáš - 43. Vrabec Jan, 76. Zámečník Radek )

Diváků: 290

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Masák Michal (C), Vaníček Jaroslav (46.Tlustý Martin), Vrabec Jan, Pánek Lukáš, Lihan Jan (60.Pokorný Pavel), Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal, Batelka Jan

Kunčice: Gall Marek - Charvát Jan (66.Gazdík Matěj), Sýkora Tomáš, Koza Petr (C), Faltus Radim (82.Šolc Dominik), Bendig Gejza (64.Feko Roman), Hrubý David (78.Dudek Martin), Denk Daniel, Hantsch Petr, Stránský Pavel (72.Žahourek Jiří), Matějka Jaroslav

Z.Šulc vedoucí mužstva (domácí):

Od třech bodů nás dělilo půl minuty,nakonec bereme dva body za výhru na penalty.Divákům se musel zápas líbit,škoda že jsme v první půli nepřidali třetí branku šance jsme měli,mohlo být rozhodnuto.

Viděli jsme pohledný zápas, který musel diváky bavit. Byl velmi ovlivněn dvama góly na začátku, kdy jsme nezastihli rychlou rozehrávku rohu a pak propadla našemu gólmanovi střela Bendiga. Od poloviny poločasu jsme byli lepším týmem a ve druhém jsme dominovali. Domácí ještě přidali z brejku třetí gól, ale nevyrovnat tento zápas by pro nás nebylo spravedlivé. Za bod jsme tak po smolném začátku spokojeni.

1.kolo AM Gnol 1.A třída skupina A 10. 8. 2019

TJ Sokol Nepolisy - FK Jaroměř  2 : 0  (1 : 0)

Branky: 42. Pokorný Pavel, 90. Vaníček Jaroslav

Rozhodčí:
HR: Martin Hlaváč

Karty: ŽK 0 : 3 (  5. Valášek Daniel, 12. Exnar Miloš, 67. Poděbradský Jiří )

Diváků: 125

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Masák Michal (C), Široký Michal, Pokorný Pavel (87.Vaníček Jaroslav), Vrabec Jan (89.Hanuš Radek), Pánek Lukáš, Hanuš Jindřich (60.Tlustý Martin), Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

Jaroměř: Finke Tomáš - Pácalt Martin, Poděbradský Jiří, Michálek Martin (C), Valášek Daniel, Exnar Miloš, Exnar Matěj, Petráček Matěj, Čenovský Martin (52.Emlar Lukáš), Németh Mário, Grmela Miroslav

Úvodní zápas soutěže jsme zvládli na výbornou a to hlavně po taktické stránce. Soupeř byl sice silnější na míči, do šance jsme jej však nepustili, myslím že Jaroměř neměla ani jednu střelu na bránu. Příliš šancí v tomto zápase nebylo k vidění ani na jedné straně o to důležitější je jejich proměňování, což se nám dnes podařilo a za nasazení je třeba náš tým pochválit.

Exnar Miloš, trenér (hosté):

Fotbalové štěstí se dnes přiklonilo na stranu domácích. Nám se bohužel nepodařilo přetavit naši převahu v góly.

2.kolo Pohár hejtmana mužů - 2019/2020 3. 8. 2019

RMSK Cidlina - TJ Sokol Nepolisy  2 : 2  (1 : 0) PK 1:3

Branky: 13. Hlušička Filip, 67. Trejbal Jakub - 54. Pánek Lukáš (Pokutový kop), 58. Hanuš Tomáš

Rozhodčí:

HR: Michal Koutník

AR1: Michal Vlachý

AR2: Milan Fryš

Karty: ŽK 2 : 2 ( 40. Zich Alexandr, 70. Mokošín Patrik - 45. Lihan Jan, 70. Mrázek Jakub )

Diváků: 150

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Zámečník Radek, Masák Michal (C), Široký Michal, Pokorný Pavel (89.Hanuš Jindřich), Batelka Jan, Batelka Michal, Pánek Lukáš, Lihan Jan (83.Vaníček Jaroslav), Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš

RMSK Cidlina: Průcha David - Müller Lukáš, Holec Martin, Hlušička Filip, Trejbal Jakub, Vincour Matěj (C), Pilný Bohuslav (55.Ševčík Zdeněk), Mokošín Patrik, Voldán Michal (46.Bekera Nikolas), Zich Alexandr, Mejstřík Pavel

Petr Průcha, trenér (domácí):

Utkání nám nevyšlo a srazilo naše sebevědomí hodně dolů. Krutá, zasloužená facka přišla před soutěží v pravý čas. Doufám, že nám přestane pršet do nosů a opět začneme plnit to, co si řekneme. Prohru beru na sebe, nedokázal jsem týmu před zápasem vtisknout správnou taktiku a de facto jsem nahrál nepoliským na smeč. Svým způsobem jim vlastně děkuji. Takže tento týden nás čeká perná práce připravit tým na Jičín. Nepolisům gratulujeme a přejeme hodně zdaru v soutěži.

Richard Vlášek, trenér (hosté):

Kvalitní a vyrovnané utkání. My jsme hráli zezadu v kompaktním bloku a využívali rychlých brejků. Domácí v rozstřelu vychytal Jirka Holý. Naše hráče je třeba velmi pochválit za nadstandardní nasazení.

1.kolo Pohár hejtmana mužů - 2019/2020 27. 7. 2019

TJ Sokol Malšovice - TJ Sokol Nepolisy  1 : 7  (1 : 3)

Branky: 43. Etflaiš Ondřej - 12. Pánek Lukáš, 19. Pokorný Pavel, 42. Masák Michal, 51. Mrázek Jakub, 71. Mrázek Jakub, 75. Pánek Lukáš, 87. Hanuš Tomáš

Rozhodčí:

HR: Adam Jiříček

AR1: Otakar Pešava

AR2: Jáchym Tuček

Karty: ŽK 3 : 1 ( 24. Blažko Dominik, 41. Luňák Martin, 80. Freiberg Adam  - 60. Lihan Jan )

Diváků: 70

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří (61.Marko Jan) - Zámečník Radek, Široký Michal, Masák Michal (C), Vrabec Jan (61.Hanuš Jindřich), Pokorný Pavel (66.Vaníček Jaroslav), Pánek Lukáš, Lihan Jan (75.Král Tomáš), Mrázek Jakub (72.Hanuš Radek), Hanuš Tomáš

Malšovice: Blažko Dominik (65.Špás Otakar) - Luňák Martin, Ninger David, Krejčí David, Franc Tomáš (C), Etflaiš Ondřej, Freiberg Roman (46.Freiberg Adam), Jareš Jiří, Soukup Pavel, Blažek Daniel, Soukup Petr, Batelka Jan

Jiří Blecha, trenér (domácí):

Matný výkon a školácké chyby, které hosté s chutí trestali rozhodli o výsledku. Soupeři gratuluji k postupu.

Zápas v Mašovicích jsme zvládli, další šance neproměnili, ale fotbal si zahráli.