...
Obec Nepolisy

Nepoliská pětka 2017

3.ročník běžeckého závodu Nepoliská pětka 9.9.2017

Na sobotu 9.9.2017 jsme zorganizovali třetí ročník běžeckého závodu  "Nepoliská pětka". Běžecké dopoledne zahájili dětské soutěže, kde se ve dvou kategoriích představilo celkem 13 dětí. Nejmladší kategorii vyhrála Karolína Fiňkováa. Kategorii do 12 let obhájil loňské vítězství Josef Kubias. Počasí nám přálo. Každý závodník obdržel pamětní diplom, energetickou tyčinku a nápoj dle výběru. V kategorii mužů si pro první místo doběhl Jiří Mrázek z Chlumce nad Cidlinou v novém traťovém rekordu 19:28. V kategorii žen obhákila loňské vítězství Kateřina Kubiasová z Vlčkovec v novém traťovém rekordu 21:38. I když počet běžců byl nižší než v předcházejících ročnícíchm, tak sportovní úroveň byla vysoká. Rád bych poděkoval Ince Markové, Martině Houškové, Dušanu Šustrovi a Josefovi Fiňkovi za zajištění závodu a personálu Hospůdce Vilgošovi za občerstvení.