Spolek žen Nepolisy, z.s.

Vítáme Vás na stránkách

Svazu žen Nepolisy

Svaz žen obce Nepolisy je jeden z místních spolků naší obce Nepolisy, který k loňskému roku 2018 čítá 80 členek.

Svaz žen Nepolisy se podílí na zpestření kulturního života obce Nepolisy. Každoročně  pořádáme společenský ples, kterým zakončujeme zdařilou plesovou sezónu. Společně se školou, školkou a obcí pořádáme tradiční maškarní karneval pro děti. Pro děti každý rok organizujeme nejen dětský den, ale i oblíbené rozlučení s prázdninami. Letitou tradicí se stal také pořádaný zájezd na divadelní představení do Prahy.
Pod Svazem žen Nepolisy působí taneční skupina "Superbaby", která vznikla v roce 2009 a působí dodnes. "Superbaby" se svým bohatým tanečním repertoárem vystupují po celý rok na mnoha společenských akcích.

Ankety

google-play-downloadapp-store-download

Nabídka práce

Nabídka práce v našem regionu