Obec Nepolisy

Nepoliská pětka 2015

1. ročník běžeckého závodu

2015

Na sobotu 19.9.2015 jsme připravili běžecký závod  "Nepoliská pětka". Závod se běžel po místních komunikacích a taky po polních a lesních cestách v okolí Nepolis. Běžci se zaprezentovali na fotbalovém hřišti. Příjemným spestřením byly běžkyně z USA. Začátkem týdne mi přišel mail se žádostí o informace na závod v angličtině od Carol z USA. Pak jsme se dozvěděli, že paní Carol měla pra příbuzné v Nepolisích a sledovala internetové stránky obce, kde se o našem závodě dověděla a tak spojila proběhnutí s prohlídkou naši obce. I když se jednalo o první ročník, tak přijelo 24 závodníků, deset žen a čtrnáct mužů. Počasí nám přálo a běželo se v slunečném počasí. Každá závodník obdržel pamětní diplom, dáreček od partnera Kupkolo.cz, energetickou tyčinku a nápoj dle výběru. V kategorii mužů byl závod vyrovnaný a pro první místo si doběhl Petr Tomeš z Nového Bydžova v čase 22:01 a v kategorii žen Iva Hořáková z Chlumce nad Cidlinou. Oba si odvezli z Neplis i sošku pro vítěze. Výsledky závodu najdete na na této st  Na závěr jsme si udělali společnou fotografii. Rád bych poděkoval Soně Balážové, Erice Jelínkové, Lucce Markové, Milanovi Havlíkovi a Dušanu Šustrovi za zajištění závodu a Milanu Jelínkovi s Lenkou Sýkorovou za občerstvení.