Obec Nepolisy

Sezóna 2013/2014

6.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 14.6.2014

Nepolisy B - Lovčice B  5 : 0  (3 : 0)

Jasně  mlapší B tým domácích obstaral úspěšnou předehru před duelem áček. Branky: Hanuš T. 3, Skokan T., Buřil, 30 diváků, rozhodčí Tlustý.

5.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 8.6.2014

Nepolisy B - Lhota p.L.  3 : 3 (3 : 1)

Po neproměněných šancích  v 1. poločase  ze strany  domácích se  hosté  ve  2. půli  zlepšili a  zápas skončil zaslouženou  plichtou. Branky: Hanuš  T. 2, Kloz  - Rakitski 2, Hynek, 50 diváků, rozhodčí Konhefr ml.

4.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 1.6.2014

Neděliště - Nepolisy B  4 : 1 (1 : 0)

Zasloužená výhra domácách. Branky: Voňka R. 2, Stanner L. 2 - Mušek, 65 diváků, rozhodčí Olah.

3.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 23.5.2014

Lovčice B - Nepolisy B  nedohráno

Ve 20.  min. byl zápas  předčasně ukončen pro průtrž mračen, náhradní termín je v jednání (rozh. Koucký)

2.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 17.5.2014

Lhota p.L. - Nepolisy B  10 : 0  (4 : 0)

Jednoznačná záležitost domácích, kteří  dosáhli na  kulatou desítku.   Branky: Švarc  L. 3,  Rakitski 2, Veverka, Srpek,  Voltr, Chrudimský, Hynek, 30  diváků, rozhodčí Konhefr st.

1.kolo CK VOTROK 4. třída skupina 9. - 12.místo 10.5.2014

Neděliště - Nepolisy B  1 : 1  (0 : 0)

Vyrovnané  utkání  skončilo zaslouženou  dělbou  bodů.  Branky:  Hanuš  T.  -  Pekáč D., 30 diváků, rozhodčí Andrejsek

18.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 27.4.2014

Nepolisy B - Myštěves B  5 : 3  (3 : 1)

Hosté hrající  od začátku v 10 domácí  tým potrápili,  ale nakonec  rezerva Nepolis  o 2 góly vyhrála. Branky: Hanuš T. 3, Chaloupka 2 -  Drobek, Brett V., Hladík, ŽK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Grossman.

17.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 19.4.2014

Roudnice B - Nepolisy B  7 : 1  (2 : 1)

Jednoznačné vítězství domácího celku se  zrodilo ve 2.  půli. Branky: Vlasák  3, Melichar 3,  Kmoníček - Semenec, 100 diváků, rozhodčí Stránský.

16.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 13.4.2014

Nepolisy B - Kosičky B   0 : 3 kont.

Bradna Jan,- není člen FAČR

Nepolisy B - Kosičky B   6 : 2   (3 : 1) kontumováno

Lepší domácí zaslouženě výrazně vyhráli, když  ještě dalěší šance  neproměnili. Branky: Bradna,  Finěk, Marek, Ullmann, Hanuš  T., Spejchal - vlastní (Bradna),  Novák, ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Konhefr st.

15.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 6.4.2014

Lovčice B - Nepolisy B  3 : 0 kont.

Lovčice B - Nepolisy B  3 : 3   (2 : 1) kontumováno

V sousedském derby  každý chvilku tahal  pilku a  zaslouženou dělbu  bodů zajistil  Sobota v  90. minutě. Branky:  Kocfelda, Žižka,  Sobota -  Hanuš  T.  3, ŽK  3:2, 80  diváků, rozhodčí Smrček.

14.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 10.11.2013

Nepolisy B - Starý Bydžov   3 : 1   (2 : 0)

Ve  fotbalově pohledném utkání domácí proměnili šance a zaslouženě  vyhráli. Branky: Hanuš T. 2, Pánek - Václavík, ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Tlustý.

13.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 2.11.2013

Převýšov B - Nepolisy B    5 : 1   (2 : 0)

Domácí mužstvo využilo chyb hostí a zaslouženě vyhrálo.  Branky: Šanda 2,  Vaníček, Vodár, Steklý  M. st. - Schmidt, ŽK 1:0, 30 diváků, rozhodčí Koki.

12.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 27.10.2013

Hlušice B - Nepolisy B    2 : 5   (0 : 0)

První poločas ještě branky nepřinesl, po změně stran na hřišti lepší hosté dovedli zápas k výhře. Branky: Batelka R., Ansolon - Lihan J. 2, Hanuš T. 2 (1 z pen.), Haltuf, ŽK 2:1, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Papík.

11.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 19.10.2013

Nepolisy B - Syrovátka   1 : 7   (0 : 5)

Lepší hosté zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem, když se 5 góly blýskl Daniel Pleskot. Branky: Lihan P. - Pleskot Daniel 5, Jarkovský, Musil, ŽK 0:1, 40 diváků, rozhodčí Konhefr st.

10.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 13.10.2013

Probluz B - Nepolisy B   1 : 4   (0 : 2)

Domácí ač od 7. min. hráli o 10 byli hostům vyrovnaným soupeřem, ale famózní výkon podal brankář Nepolis. Branky: Macháň - Hanuš T. 3, Ullmann, ŽK 0:1, ČK 1:0 (Štípek Z.), 70 diváků, rozhodčí Hůlka.

9.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 6.10.2013

Myštěves B - Nepolisy B 7 : 2 (5 : 1)

Domácí díky ostrostřelci Čížkovi vysoko zvítězili. Branky: Čížek 6, Štefan - Finěk, Král T. z pen., ŽK 2:2, PK 0:1, 30 diváků, rozhodčí Olah.

8.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 29.9.2013

Nepolisy B - Lhota p.L. B 3 : 0 (2 : 0)

Po vyloučení hostujícího hráče domácí zápas ovládli. Branky: Hanuš T. 2, Kloz, ŽK 1:3, ČK 0:1 (Pithart za 2. ŽK), 40 diváků, rozhodčí Gernat

7.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 22.9.2013

Kosičky B - Nepolisy B   6 : 3

6.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 15.9.2013

Nepolisy B - Lovčice B  6 : 2 (2:2)

Domácí se výrazně zlepšili po změně stran a zaslouženě vyhráli. Branky: Král T. 2, Lihan J. 2, Kloz, Skokan T. - Škop, Hlavač z pen., ŽK 1:3, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Grossman

5.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 7.9.2013

Starý Bydžov - Nepolisy B 2 : 1 (1:1)

Starý Bydžov porazil v dramatickém a bojovném utkání před velmi slušnou návštěvou značně posílenou rezervu Nepolis. Pověst žolíka opět potvrdil Ondřej Semerák, který v 67. minutě vstřelil vítězný gól. Branky: 45. Fiala Radim, 67. Semerák - 41. Mušek, ŽK 2:1, 150 diváků, rozhodčí Vízek.

4.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 1.9.2013

Nepolisy B - Převýšov B 1 : 5 (0:3)

Zasloužené vítězství hostí, kteří si tak odvezli 3 body. Branky: Kloz - Vaníček 2, Mareček, Steklý T., Matouš, ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Konhefr ml.

3.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 25.8.2013

Nepolisy B - Hlušice B 2 : 1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání plném šancí zvítězili šťastnější domácí. Branky: Hanuš T., Král z pen. - Pařízek O., ŽK 0:1, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Jiříček

2.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 17.8.2013

Syrovátka - Nepolisy B  2 : 3 (2:1)

Domácí prohospodařili dvougólové vedení, protože hosté své šance využít dokázali, odvezli si 3 body. Branky: Tužil, Hanžl - Šustr 2, Hanuš T., ŽK 2:1, 80 diváků, rozhodčí Stránský.

1.kolo CK VOTROK 4. třída skupina B 11.8.2013

Nepolisy B - Probluz B  3 : 2 (2:1)

Ve vyrovnaném utkání šťastně zvítězili domácí. Branky: Matys, Král, Hanuš T. - Hrdlička Josef 2, 50 diváků, rozhodčí Olah