Branky: 54. Drozd Pavel - 34. Hanuš Tomáš

Karty:  ŽK 6 : 5 (45. Havlíček Jan, 61. Odehnal Jan, 80. Odehnal Jan, 83. Demyanchuk Viktor, 85. Javůrek Jiří, 85. Drozd Pavel - 34. Hanuš Tomáš, 56. Pánek Lukáš, 59. Finke Lukáš, 66. Novotný Šimon, 70. Vrabec Jan) ČK 1 : 0 (80. Odehnal Jan)

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Jilemnický Václav, Masák Michal, Široký Michal, Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš (C), Novotný Šimon (66.Zavoral Jakub), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

TJ Lokomotiva HK: Nohejl Kryštof - Javůrek Jiří (C), Havlíček Jan, Odehnal Jan, Melek Ján, Filipi Oldřich, Heidler Pavel (67.Zvolánek Marek), Demyanchuk Viktor, Drozd Pavel, Hůlka Aleš (81.Zvolánek Michal), Drozd David

Sobotka Michal (domácí):

Utkání hrané skoro za stálého deště a na těžkém terénu,moc fotbalu se hrát nedalo. Celý zápas to bylo o bojování s celou řadou soubojů. Dělba bodů je asi zasloužená. Penalty dobře zachytal brankář Nohejl.

Milan Havlík, vedoucí mužstva (hosté):

Na Lokádu jsme vyrazili pro body. Domácí jsme téměř do žádných šancí nepustili a po průběhu hlavně druhého poločasu musím vzít výsledek jako bodovou ztrátu. Zvlášť, když si domácí museli k vyrovnávacímu gólu míč posunout ve vápně rukou. Škoda že tento hrdinský čin neviděl rozhodčí. Ale nedá se nic dělat, měli jme spíš zápas rozhodnout některou z našich několika ložených šancí.

______________________________________________________________________________________________

5.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  20.9. 2020

SK Bystřian Kunčice - TJ Sokol Nepolisy  2 : 0  (0 : 0)

Branky: 53. Novák David (Pokutový kop), 71. Zákravský Tomáš

Rozhodčí:

HR: Patrik Vích

AR1: Jiří Turek

AR2: David Beránek

DS: Milan Šedivý

Karty:  ŽK 1 : 2 (25. Semerák David - 25. Mrázek Jakub, 40. Mrázek Jakub) ČK 0 : 1 (40. Mrázek Jakub)

Diváků: 200

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Zámečník Radek, Jilemnický Václav, Masák Michal, Pokorný Pavel, Batelka Jan, Vrabec Jan, Pánek Lukáš (C), Mrázek Jakub, Hanuš Tomáš, Batelka Michal

SK Bystřian Kunčice: Gall Marek - Koza Petr (C), Novák David, Zákravský Tomáš, Semelka Zdeněk, Šulc Marek (87.Gazdík Matěj), Charvát Jan (89.Placák David), Bendig Gejza, Bendig Jiří (78.Rakaš Radek), Sýkora Tomáš, Semerák David (75.Franc David)

Z.Šulc vedoucí mužstva (domácí):

Derby v bouřlivé atmosféře jsme zvládli,kluci zápas odmakali a stejně jako naši fanoušci zaslouží pochvalu.

Zápas rozhodlo naše brzké vyloučení a velmi přísná penalta za hru tělem. Domácí si vypracovali více šancí, nás několikrát podržel gólman, ovšem šance na skórování jsme měli taky. Snaha o vyrovnání v deseti však vedla k druhému gólu. Nechápu jen urážky domácích fanoušků směrem ke Kubovi Mrázkovi, kterého ještě nedávno nosili na ramenou.

_________________________________________________________________________

4.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  12.9. 2020

TJ Sokol Nepolisy - SK Třebechovice  4 : 1  (2 : 1)

Branky: 27. Mrázek Jakub, 30. Pokorný Pavel, 78. Mrázek Jakub, 79. Pokorný Pavel - 41. Bušák David

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - ,Zámečník Radek, Jilemnický Václav, Široký Michal, Pokorný Pavel, Batelka Jan, Pánek Lukáš (C),  Lihan Jan (78.Zavoral Jakub), Mrázek Jakub (79.Novotný Šimon), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

SK Třebechovice: Cejnar Václav - , Jandera Vojtěch (53.Morávek Karel), Bíl Martin (C), Věříš Michal, Krejcar Jan (84.Mládek Radek), Sehnal Zdeněk, Bušák David, Želízko Jan, Horák Daniel, Voltr Jaroslav (70.Hodek David), Šedina Marek

Milan Havlík, vedoucí mužstva (domácí):

Rychlý gól, to je třeba v zápase, kdy máte podvědomě v hlavě postavení soupeře v tabulce. Naše nervozita stoupala až do 27. a 30. minuty, Poté jsme se povolili, soupeř ožil, bylo ho plné hřiště a snížil. Hned na začátku 2. poločasu jsme neproměnili penaltu a tím jsme Třebechovice ještě více posadili do sedla. Rázný konec diskusím však udělali před 80. minutou oba naši útočníci. Velmi těžké a cenné vítězství.

Bīl Karel, vedoucí mužstva (hosté):

I když se náš výkon oproti minulému zápasu zlepšil,stále to nestačilo na první body.Díky několika hrubým individuálním chybám, jsme si nechali vstřelit 2×2 slepené góly a tím bylo rozhodnuto.

________________________________________________________________________

3.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  6.9. 2020

MFK Nové Město n.M. - TJ Sokol Nepolisy  3 : 3  (1 : 1)    PK 5:6

Branky: 4. Zamastil Jakub, 7. Ťokan Vojtěch,  92. Lelek Ivo - 30. Mrázek Jakub, 52. Mrázek Jakub, 57. Jilemnický Václav

Rozhodčí:

HR: Jiří Turek

AR1: Roman Nývlt

AR2: Lukáš Kubálek

DS: Radek Svoboda

Karty:  ŽK 4 : 2 (19. Čtvrtečka Pavel, 49. Lelek Adam, 63. Valášek Antonín, 84. Zákravský Pavel - 24. Mrázek Jakub
88. Pokorný Pavel
) ČK 1 : 1 (86. Hůlek Dušan - 86. Masák Michal)

Diváků: 120

Sestavy:

Nepolisy: Holý Jiří - Jilemnický Václav, Hanuš Vít (46.Hanuš Tomáš), Široký Michal (46.Masák Michal), Pokorný Pavel,  Batelka Jan (90.Zavoral Jakub), Vrabec Jan, Pánek Lukáš (C), Lihan Jan (80.Novotný Šimon), Mrázek Jakub, Batelka Michal

Nové Město n.M.: Hůlek Martin - Holčík Lukáš, Lelek Ivo, Čtvrtečka Pavel, Jelen Vladimír, Zamastil Jakub, Lelek Adam, Zákravský Pavel (C), Valášek Antonín, Srubjan Pavel (60.Ťokan Vojtěch), Hůlek Dušan

MFK Nové Město n.M. (domácí):

Vstup do utkání nám vyšel a ve 4 minutě jsme šli do vedeni.Ovšem místo abychom své vedení navýšili tak jsme přenechali herní iniciatívu soupeří,který toho náležitě využil a obrátil skore ve svůj prospěch.V dramatickém závěru se nám podařilo vyrovnat a v penáltové loterii v šestém pokusu jsme ale nebyli úspěšni a tak si soupeř odvezl 2 body.

Když dostanete vyrovnávací gól v 90.minutě, svědčí to samozřejmě o nedisciplíně a ztrátě koncentrace, ale my jsme zápas prohospodařili nepovedeným a ospalým 1. poločasem a neproměňováním šancí. Druhý poločas už byl lepší, ale tam zase přišly celkem zásadní chyby. Dnes jsme jednoznačně ztratili bod.

2.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  30.8. 2020

TJ Sokol Nepolisy - FK Náchod B  5 : 0  (3 : 0)

Branky: 17. Mrázek Jakub, 31. Mrázek Jakub, 36. Mrázek Jakub, 81. Pánek Lukáš, 58. Hanuš Tomáš

Sestavy:

Nepolisy: Marko Jan - Jilemnický Václav, Masák Michal (61.Zavoral Jakub), Široký Michal, Pokorný Pavel (74.Novotný Šimon), Batelka Jan, Pánek Lukáš (C), Lihan Jan, Mrázek Jakub (86.Hanuš Radek), Hanuš Tomáš, Batelka Michal

FK Náchod B: Kuneš Jiří - Fenz Jan, Novák Petr, Bareš Tomáš, Šesler Adam (59.Donát Štěpán), Nemeš Milan (55.Schärfer David), Plšek Jan, Král Daniel (C), Čejchan Jakub (61.Zelman Martin), Franěk Tomáš (46.Rorbach Jakub), Vejprava Tomáš

Na tento zápas jsme se svědomitě připravili, jasně dodržovali pokyny trenéra a tím slavili úspěch. Soupeř chvíli hrál a my dávali góly. Takticky velmi dobře zvládnutý zápas, od nominace až po střídání, všichni zaslouží pochvalu.

Michal Malý, člen výboru (hosté):

Náš mladý tým nestačil držet s domácími krok v nasazení, agresivitě a přesnosti v kombinaci. Vítězství domácích je zasloužené a my jim gratulujeme k zisku všech tří bodů.

___________________________________________________________________________

1.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  23.8. 2020

SK Česká Skalice - TJ Sokol Nepolisy  2 : 1  (1 : 0)

Sestavy:

Nepolisy: Finke Lukáš (46.Vejvoda Martin) - Jilemnický Václav, Masák Michal, Pokorný Pavel, Batelka Jan, Zavoral Jakub, Pánek Lukáš (C), Mrázek Jakub, Lihan Jan (83.Hanuš Tomáš), Hanuš Vít (72.Novotný Šimon), Batelka Michal

Česká Skalice: Weisser Roman - Voráček Tomáš, Škoda Martin (79.Resler Ondřej), Pípek Roman (88.Franc Daniel), Hanel Stanislav, Hánl Jiří, Diviš Martin, Kožený Lukáš (C), Novotný Václav, Valeš Jan (66.Berger Erik), Panenka Marek (34.Böhm Lukáš)

Jakub Zahradník - trenér (domácí):

Velice těžké utkání proti houževnatému, fyzicky nadupanému soupeři, který nám svojí tvrdostí dělal problémy. My jsme byli připraveni na jejich hru, kdy jsme vystužili naši obranu nejlepšími hlavičkáři a ti svoji práci zvládli skvěle. Dopředu jsme spoléhali na individuální schopnosti našich hráčů, kde jsme nakonec byli i díky Divišově projektilu šťastnější. Přejeme oběma zraněným hráčům, co nejmenší komplikace. Klukům děkuji za týmový výkon.

Chtěli jsme rozbít hru soupeře a hlavně přestát úvodní tlak, což se úplně nepovedlo. Po půl hodině se hra vyrovnala a ve druhém poločase jsme sahali po vítězství, jenže 2, 3 tutovky jsme neproměnili a domácí nás v závěru potrestali. Fíňo ať seš brzo zpátky.

__________________________________________________

15.kolo AM Gnol 1.A třída skupina  15.8. 2020

TJ Sokol Nepolisy - TJ Lázně Bělohrad  3 : 1  (0 : 0)

Branky: 51. Batelka Michal, 73. Mrázek Jakub, 79. Pánek Lukáš (Pokutový kop) - 64. Kulhánek David

Rozhodčí:

HR: Jan Lukes

AR1: Jakub Matějka

AR2: Lukáš Tůma

DS: Pavel Mareček

Karty:  ŽK 3 : 3 (44. Mrázek Jakub, 62. Pokorný Pavel, 85. Masák Michal - 25. Kluz Jan, 62. Odvárko Jiří, 75. Truneček Martin ) ČK 0 : 0

Diváků: 122

Sestavy:

Nepolisy: Finke Lukáš - Zámečník Radek, Jilemnický Václav, Masák Michal, Pokorný Pavel (81.Hanuš Vít), Batelka Jan (85.Zavoral Jakub), Vrabec Jan (90.Hanuš Radek), Mrázek Jakub (88.Strakuš Radek), Hanuš Tomáš (90.Široký Michal), Batelka Michal, Pánek Lukáš (C)

Lázně Bělohrad: Turek Alois - Feix Ladislav (17.Balcar Adam), Odvárko Jiří, Kazda Petr (C), Hrnčíř Jakub, Kluz Jan, Jezbera Jakub, Kracík Jiří, Truneček Martin, Kulhánek David, Horáček Pavel (59.Rychecký Miroslav)

Začali jsme náporem, ale tlak byl vidět spíš převahou v poli než počtem vyložených šancí. Gól nepadl, tak logicky soupeř ožil, hra se vyrovnala, jenže nám pomohly dva parádní rohy. Pak už jsme zápas kontrolovali.

Tomáš Marek, trenér (hosté):

Je velká škoda, že nejsme schopni v mistrovském utkání zopakovat výkony z přátelských utkání. V prvním poločase jsme byli pod neustálým tlakem domácích. V druhém poločase se naše hra nepatrně zlepšila a nějaké příležitosti jsme si vytvořili, ale i tak to bylo málo. Může nás mrzet, že všechny obdržené branky padly po standartních situacích a to dvou rozích a velmi přísné penaltě. Vzhledem k průběhu utkání je výhra domácích zasloužená.