Obec Nepolisy

Sezóna 2015/2016

28.kolo CK Votrok skupina B   12. 6. 2016

Nepolisy B - Klamoš  13 : 1  (5 : 1)

Domácí tým potvrdil pozici lídra tabulky a deklasoval soupeře. Po utkání předal předseda OFS Hradec Martin Zbořil domácímu mužstvu pohár za vítězství v soutěži do rukou kapitánu Tomáši Markovi. Branky: Vaníček 5, Spejchal 3, Hanuš T. 2, Hanuš P., Pánek, vlastní (Kučera) – Hudec, 60 diváků, rozhodčí Koki.

26.kolo CK Votrok skupina B   5. 6. 2016

Myštěves B - Nepolisy B  2 : 4  (0 : 4)

V utkání, ve kterém se šance střídaly na obou stranách, zvítězili hosté díky lepší koncovce. Branky: 74. Petráček, 87. Gracík – 5. a 19. Vaníček, 10. a 30. Mušek, 47 diváků, rozhodčí Stránský.

25.kolo CK Votrok skupina B   29. 5. 2016

Nepolisy B - Lužec  3 : 3  (1 : 3)

Po dobrém výkonu hostů v 1. poločase domácí ovládli 2. půli a utkání skončilo spravedlivou remízou. Branky: Pánek, Zámečník, Hanuš T. – Dunka M., Dunka J., Malý, 70 diváků, rozhodčí Konhefr.

21.kolo CK Votrok skupina B   25. 5. 2016

Nepolisy B - Kobylice B  3 : 3  (1 : 0)

Vyrovnaný zápas, který skončil spravedlivou remízou.  Branky: Vaníček 2, Pánek – Dvořák 2, Havlíček, ŽK 1:1, 65 diváků, rozhodčí Olah.

24.kolo CK Votrok skupina B   22. 5. 2016

Nepolisy B - Hlušice B  5 : 2  (4 : 0)

V celkem vyrovnaném utkání domácí zúročili svoje šance a přesvědčivě vyhráli. Branky: Vaníček 2, Hanuš P., Pánek, Spejchal – Šimůnek, vlastní (Finěk), 50 diváků, rozhodčí Konhefr.

28.kolo CK Votrok skupina B   18. 5. 2016

Kobylice B - Nepolisy B  1 : 9  (0 : 6)

Jasná herní převaha hostů, kteří si připsali vysoké a naprosto zasloužené vítězství, když domácí své ojedinělé šance neproměnili. Branky: 72. Havlíček – 4., 23., 26., 77. a 85. Hanuš T., 14. Masák, 34. Marek, 35. Janíček, 59. Spejchal, ŽK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Koza.

23.kolo CK Votrok skupina B   8. 5. 2016

Převýšov B - Nepolisy B  2 : 8  (2 : 4)

Oslabené domácí mužstvo vzdorovalo soupeři, který se výrazněji prosadil ve 2. poločase. Branky: Lochman 2 – Pánek 3, Spejchal 3, Masák, Hanuš T., 50 diváků, rozhodčí Olah.

22.kolo CK Votrok skupina B   8. 5. 2016

Nepolisy B - Červeněves B 7 : 1  (6 : 0)

Po jasném 1. poločase se zbytek utkání jen v poklidu dohrál. Branky: Vaníček 3, Pánek 3, Mušek – Mikácsi, ŽK 1:2, PK 0:1 (nedal Sucharda), 40 diváků, rozhodčí Štancl.

20.kolo CK Votrok skupina B   23. 4. 2016

Klamoš - Nepolisy B  3 : 5  (2 : 3)

Hosté nastoupili s větší chutí do zápasu, což se projevilo i na výsledku. Branky: Růžička 2 (1 z pen.), Pacák – Pánek 2, Hanuš P., Spejchal, Vaníček, 50 diváků, rozhodčí Stránský.

19.kolo CK Votrok skupina B   16. 4. 2016

Nepolisy B - Myštěves B    5 : 3  (2 : 2)

Po vyrovnaném 1. poločase se domácí zlepšili a vyhráli, když ještě další šance nevyužili. Branky: Vaníček 2, Spejchal 2 (1 z pen.), Kloz – Gracík 2, Kaliáš, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Pára.

18.kolo CK Votrok skupina B   9. 4. 2016

Lužec - Nepolisy B     2 : 3  (1 : 2)

Sousedské derby se štěstím vyhráli hosté. Branky: Dunka Jan 2 – Hanuš R., Mušek, Spejchal z pen., ŽK 4:1, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Olah.

17.kolo CK Votrok skupina B   3.4.2016

Hlušice B - Nepolisy B     7 : 2  (2 : 0)

Od začátku domácí tahali za delší konec, malá komplikace přišla na začátku 2. půle, kdy hosté snížili na 3:2, ale poté už rezerva Hlušic dominovala. Branky: Šimůnek Jiří 3, Batelka J. 2, Holman, Soumar – Hanuš T. 2, ŽK 1:1, 80 diváků, rozhodčí Vlachý.

16.kolo CK Votrok skupina B   27.3.2016

Nepolisy B - Převýšov B    3 : 1  (2 : 1)

14.kolo CK Votrok skupina B   7.11.2015

Kobylice B - Nepolisy B    1 : 6  (0 : 2)

JHosté měli v zápase jasně navrch, lépe kombinovali a hlavně své šance proměňovali. Branky: 79. Miške – 17. Semenec, 20. Hanuš T., 56., 73. a 74. Spejchal, 78. Haltuf, ŽK 0:2, 25 diváků, rozhodčí Ležík.

13.kolo CK Votrok skupina B   1.11.2015

Nepolisy B - Klamoš   10 : 0  (5 : 0)

Jasně lepší domácí v poklidném zápase zaslouženě vysoko zvítězili. Branky: Hanuš T. 4, Pánek 3, Spejchal 2, Mušek J., ŽK 0:2, 50 diváků, rozhodčí Koza.

15.kolo CK Votrok skupina B   28.10.2015

Červeněves B - Nepolisy B   2 : 3  (1 : 2)

Celkem pohledný zápas, který v hektickém konci strhli na svoji stranu hosté. Branky: Hornych, Gorel – Vaníček, Hanuš T., Marek, ŽK 0:2, 20 diváků, rozhodčí Konhefr st.

12.kolo CK Votrok skupina B   25.10.2015

Myštěves B - Nepolisy B   3 : 1  (2 : 1)

V zápase bohatém na neproměněné šance nakonec zvítězili díky lepší produktivitě domácí. Branky: Brett V., Gracík, Kopuletý – Hanuš P., ŽK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Konhefr st.

11.kolo CK Votrok skupina B   17.10.2015

Nepolisy B  -  Lužec  1 : 1  (1 : 1)

V neskutečně vypjatém utkání bez vyložených šancí dopadl zápas smírně. Branky: Spejchal z pen. – Vondruška, ŽK 2:1, PK 1:0, 60 diváků, rozhodčí Olah.

10.kolo CK Votrok skupina B   11.10.2015

Nepolisy B  -  Hlušice B  4 : 4  (2 : 0)

Domácí neproměnili spoustu jasných vyložených šancí a hosté v závěru srovnali šťastně v poslední sekundě Hrubešem. Branky: Vaníček 2, Hanuš T., Spejchal – Hrubeš 2, Špaček 2, ŽK 0:1, PK 1:0 (nedal Vaníček), 50 diváků, rozhodčí Liebisch st.

9.kolo CK Votrok skupina B   4.10.2015

Převýšov B - Nepolisy B  4 : 3  (2 : 2)

Domácí ke konci utkání zlepším výkonem rozhodli o těsné výhře. Branky: Mareček 2, Matouš ml., Pilař M. – Hanuš P., Mušek, Spejchal, 30 diváků, rozhodčí Dostál.

8.kolo CK Votrok skupina B   27.9.2015

Nepolisy B - Červeněves B  4 : 1  (0 : 0)

Po vyrovnaném 1. poločase se domácí zlepšili a zaslouženě vyhráli. Branky: Vaníček Jar. 2, Hanuš T., Haltuf J. – Wojcik K. z pen., ŽK 1:0, PK 0:1, 55 diváků, rozhodčí Stránský.

7.kolo CK Votrok skupina B   20.9.2015

Nepolisy B - Kobylice B  9 : 2  (5 : 0)

Domácí jasně přehráli hostující mužstvo a zaslouženě vyhráli vysoko 9:2, když ještě řadu dalších šancí neproměnili. Branky: Hanuš T. 2, Lihan J. 2, Vaníček 2, Spejchal, Matys, Haltuf – Herzog, Haňáček, ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Dostál.

6.kolo CK Votrok skupina B   13.9.2015

Klamoš - Nepolisy B  4 : 2  (2 : 0)

Ač je 13 pro většinu z nás nešťastné číslo  v Klamoši se zrodilo šťastné a zcela zasloužené vítězství znovuzrozeného fotbalového týmu SK Klamoš. Branky: Pacák, Boháček, Růžička, Sedláček z pen. – Kloz, Vaníček z pen., ŽK 3:0, PK 1:1, 80 diváků, rozhodčí Ležík.

5.kolo CK Votrok skupina B   6.9.2015

Nepolisy B - Myštěves B  4 : 1  (2 : 0)

Ve vyrovnaném utkání za nepříliš dobrého počasí se hrál slušný fotbal, kde domácí proměnili své šance a zaslouženě zvítězili. Branky: Hanuš T. 2, Skokan, Matys – Martinič, ŽK 2:1, 40 diváků, rozhodčí Štancl.

4.kolo CK Votrok skupina B   29.8.2015

Lužec - Nepolisy B  3 : 7  (1 : 3)

Sousedské derby ovládli hosté. Branky: Dunka J., Bezvoda, Janouch – Kloz 2, Spejchal 2, Hanuš T., Skokan, Finěk, ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Pára.

3.kolo CK Votrok skupina B   22.8.2015

Hlušice B - Nepolisy B  8 : 0  (6 : 0)

Utkání se proměnilo v jednoznačnou záležitost domácích. Branky: Šimůnek 2, Holman 2 (1 z pen.), Novák 2, Koutný, Batelka, ŽK 1:2, PK 1:0, 35 diváků, rozhodčí Ležík.

2.kolo CK Votrok skupina B   15.8.2015

Nepolisy B - Převýšov B 4 : 2  (2 : 0)

Ve vyrovnaném zápase domácí proměnili více šancí, a tak zaslouženě vyhráli. Branky: Hanuš T. 2, Hanuš R., Haltuf – Mareček, Korel, ŽK 1:1, 40 diváků, rozhodčí Olah

1.kolo CK Votrok skupina B   8.8.2015

Červeněves B - Nepolisy B  1 : 2  (0 : 2)

Premiéra domácímu B týmu výsledkově nevyšla, když duel rozdílných poločasů probíhal ve sportovním duchu za velkého vedra. Branky: Král M. – Spejchal, Finěk, ŽK 2:0, 90 diváků, rozhodčí Konhefr.