Obec Nepolisy

Sezóna 2014/2015

18.kolo CK Votrok skupina B   13.6.2015

Nepolisy B -  Syrovátka  3 : 3  (1 : 2)

Ve vyrovnaném utkání, v němž o nic nešlo,  rezerva  Nepolis  sehrála  s  postupující  Syrovátkou vyrovnané utkání,  a tak  se zrodila  plichta. Branky:  Finěk, Spejchal, Hanuš R. - Pleskot Dan. 3, 40 diváků, rozhodčí Konhefr st.

17.kolo CK Votrok skupina B   9.6.2015

Hlušice B - Nepolisy B  5 : 1  (4 : 1)

Hlušice porazily Nepolisy, díky výkonu v prvním poločase

V dohrávce 17.kola IV.B. třídy si Hlušice poradily se svým sokem z Nepolis. O svém vítězství rozhodly Hlušice již v prvním poločase, kdy hostům z Nepolis nastřílely čtyři branky.
První poločas rozhodl zápas

Hosté z Nepolis nastoupili ve značně kombinované sestavě, ale v úvodu utkání to nebylo znát. Do zápasu vstoupili lépe a v 9. minutě se ujali vedení brankou Tomáše Hanuše. Domácím chvilku trvalo, než se oklepali ze studené sprchy, ale pak zápas zcela ovládli. Začali běhat o hodně víc než hosté a také začali střílet branky. O srovnání stavu a zároveň i otočení skóre v prospěch domácích, se postaral Matěj Holman. A když do konce prvního poločasu dal gól nejdřív Kohout a minutu po něm Soumar, tak z toho bylo najednou tříbrankové vedení domácích.
Remízový druhý poločas v klidném tempu

V druhém poločase domácí přestali běhat a hosté vyrovnali hru. Jenomže Nepolisy ani jednu ze svých akcí nedotáhly až k brankovému efektu, i když k tomu párkrát byly hodně blízko. To domácím stačilo hrát na půl plynu a občas vyrážet do nebezpečných akcí. Když přidal Kohout svou druhou branku v zápase a celkově pátou domácích, tak bylo definitivně rozhodnuto, že body zůstanou doma. Hlušice se usadily na třetím místě v tabulce a před závěrečným kolem mají největší šanci, že bronzovou pozici uhájí.

23. M. Holman , 36. M. Holman , 41. M. Kohout , 42. J. Soumar , 70. M. Kohout - 9. T. Hanuš

SK Čechie Hlušice B: S. Strýhal - R. Vlášek , M. Kohout , M. Šimůnek , J. Trejbal (80. M. Průcha) - J. Soumar , E. Pařízek , M. Holman (76. L. Beránek) , J. Beránek - J. Batelka (46. P. Batelka) , D. Václavík

TJ Sokol Nepolisy B: J. Marko - J. Hanuš (54. Z. Buřil) , P. Kloz , R. Chaloupka , O. Skokan - J. Haltuf , T. Marek , J. Finěk , R. Hanuš - R. Matys , T. Hanuš

Hráči zápasu: M. Kohout - J. Haltuf .

16.kolo CK Votrok skupina B   31.5.2015

Nepolisy B - Starý Bydžov  4 : 5  (3 : 3)

Ve vyrovnaném  utkání hosté proměnili o jednu šanci více, a tak vyhráli. Branky: Pánek 2, Hanuš T., vlastní (Lechman) -  Fiala Radim 2, Václavík 2 (1  z pen.), Lechman, ŽK

4:5, ČK 0:1 (Ondráček za 2. ŽK), PK 0:1, 40 diváků, rozhodčí Čožík.

15.kolo CK Votrok skupina B   23.5.2015

Lovčice B - Nepolisy B  4 : 2  (3 : 0)

Čistý hattrick Lisy v 1. poločase v bezstarostném a pohledném utkání  se zaslouženým vítězstvím domácích. Branky: Lisa 3, Císař - Motyčka, Marek, 40 diváků, rozhodčí Stránský.

14.kolo CK Votrok skupina B   17.5.2015

Nepolisy B  -  Převýšov B   0 : 3  (0 : 0)

Ve 2. poločase lépe hrající hosté zaslouženě  vyhráli, když  domácí  vychytal  60-ti letý  brankář Hanzl. Branky: Pilař M., Mareček, Vaněk, 40 diváků, rozhodčí Konhefr st.

13.kolo CK Votrok skupina B   10.5.2015

Lhota p.L. - Nepolisy B    2 : 1  (2 : 0)

Domácí využili o  šanci více, a tak vyhráli.  Branky: Kujal, vlastní  (Marek) - Spejchal,  ŽK 0:1, 40 diváků, rozhodčí Kout.

12.kolo CK Votrok skupina B   3.5.2015

Nepolisy B  -  Myštěves B    4 : 5  (3 : 1)

Hosté využili  ve vyrovnaném utkání své  šance a v  gólové přestřelce vyhráli.  Branky: Hanuš T.  2, Finěk,  Spejchal  -  Martinič  2,  Hlaváč,  Jelínek, Gracík, 50 diváků, rozhodčí Grossman.

11.kolo CK Votrok skupina B   26.4.2015

Kobylice B - Nepolisy B  1 : 1  (0 : 0)

Domácí  tým měl v  zápase herní převahu, několik slibných gólových šancí,  které však neproměnil, a tak si připsal  pouze remízu. Branky: 51.  Kubišta - 67. Spejchal,  ŽK 1:1, 75 diváků, rozhodčí Tlustý.

10.kolo CK Votrok skupina B   19.4.2015

Libčany B - Nepolisy B  2 : 5  (2 : 2)

V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Šance se střídali na obou stranách. Za zmínku stojí krásný druhý gól domácích, kdy se Zahradník trefil z dvaceti metrů přímo do šibenice.

Ve druhém poločase se už prosazovali pouze zkušenější hosté z Nepolis. Hattrickem se blýskl Tomáš Hanuš. Taky musíme uznat že hostující gólman Matys vychytal všechny šance domácích.

Branky:  J. Zikl ,  M. Zahradník -  3 - T. Hanuš, 2 - M. Spejchal ,

Libčany B: P. Červenka - M. Tlučhoř , M. Horáček , J. Fejgl - J. Pavlíček , D. Vlasák , J. Mádlo , J. Zikl - M. Zahradník , P. Jedlička , J. Adlaf

TJ Sokol Nepolisy B: R. Matys - M. Lubas , R. Hanuš , T. Skokan , J. Mušek - M. Spejchal , P. Motyčka , P. Kloz - J. Finěk , T. Marek , T. Hanuš

Hráči zápasu: M. Zahradník - R. Matys , T. Hanuš .

Počet diváků: 80.

Ohlasy k zápasu

domácíHra kterou jsme předváděli byla na IV. Třídu nadprůměrná bohužel jsme nedokázali proměnit vyložené šance a naopak jsme po vlastích hrubkách v obraně darovali hostujícím útočníkům šance, které dokázali proměnit. Hosté si tak odvezli zaslouženě 3body.

Radek Hanuš - obránce NepolisNaše vítězství je zcela zasloužené. Výborně nám zachytal Matys a bráchovi se povedl Hatrrick. Se ziskem tří bodů jsme moc spokojeni.

9.kolo CK Votrok skupina B   1.11.2014

Syrovátka - Nepolisy B  2 : 2  (0 : 1)

Ve vyrovnaném  zápase měli domácí více šancí,  většinu jich ale  zahodili včetně penalty,  a tak podzimní neporazitelnost  zachránila gólová  hlavička Daniela  Pleskota 3 minuty před koncem. Branky: Pleskot D. 2 -  Spejchal, Hanuš T., ŽK 1:0, PK 1:0 (nedal v 51. min. Pavlis), 70 diváků, rozhodčí Konhefr ml.

8.kolo CK Votrok skupina B   25.10.2014

Nepolisy B - Hlušice B   3 : 1  (3 : 0)

Ve  vyrovnaném  zápase  byli štastnější domácí. Branky: Hanuš T. 2,  Skokan T. - Trejbal, ŽK 1:2, 40 diváků, rozhodčí Čožík.

7.kolo CK Votrok skupina B   18.10.2014

Starý Bydžov - Nepolisy B   9 : 0  (4 : 0)

Jednoznačná záležitost domácích, když  hosté přijeli  s klasickým  béčkem. Branky:  Váňa 2, Fiala Roman, Fiala  Radim, Zmítko,  Šula, Lechmann,  Václavík, Ondráček,  ŽK 2:2, 30 diváků, rozhodčí Vlachý.

6.kolo CK Votrok skupina B   11.10.2014

Nepolisy B - Lovčice B   1 : 3  (1 : 1)

Ve  vyrovnaném utkání hosté  měli více štěstí na góly. Branky: Spejchal  - Hlaváč, Hála, Škop, ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Koucký.

5.kolo CK Votrok skupina B   5.10.2014

Převýšov B - Nepolisy B   8 : 0  (4 : 0)

Utkání probíhalo za jasné převahy domácího týmu. Branky: Svoboda 2, Pilař  M. 2, Matouš 2, Nobilis, Vaněk z pen., PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Merbs

4.kolo CK Votrok skupina B   28.9.2014

Nepolisy B - Lhota p. L.   4 : 2  (4 : 0)

Ve  vyrovnaném utkání  domácí proměnili více šancí. Branky: Hanuš T.  2, Ullmann 2 - Švarc L., Hanžl, ŽK 0:2, 60 diváků, rozhodčí Pára.

3.kolo CK Votrok skupina B   21.9.2014

Myštěves B - Nepolisy B   5 : 3  (1 : 1)

Po vyrovnaném 1. poločase přineslo 2.  dějství brankovou  přestřelku pro  domácí. Branky:  Jelínek Dan. 2, Brett V., Modráček, Novotný - Skokan T. 2, Hanuš T., ŽK 0:1, 30 diváků, rozhodčí Konhefr st.

2.kolo CK Votrok skupina B   14.9.2014

Nepolisy B - Kobylice B  2 : 1  (0 : 1)

Lépe  hrající domácí se  nemohli dlouho prosadit  a nakonec šťastně zvítězili.  Branky: vlastní (Pavel), Hanuš T. - Šafařík D., ŽK 2:2, 50 diváků, rozhodčí Krejska.

1.kolo CK Votrok skupina B   7.9.2014

Nepolisy B - Libčany B  5 : 4  (3 : 2)

Ve vyrovnaném utkání domácí nakonec šťastně zvítězili. Branky: Spejchal, Mušek, Finěk, Schmidt L., Hanuš T. - Kučera 2, Zikl, Novotný M., 50 diváků, rozhodčí Konhefr ml.

1.kolo (vyřazení) GIST Pohár OFS HK 31.8.2014

Nepolisy B - Hlušice B  7 : 0  (3 : 0)

Domácí byli  jednoznačně lepší a zvítězili vysokým rozdílem. Branky: Hanuš  T. 4, Haltuf, Pulec Jakub, Spejchal, 50 diváků, rozhodčí Grossman.

3.předkolo (vyřazení) GIST Pohár OFS HK 24.8.2014

Kobylice B - Nepolisy B  2 : 3  (1 : 2)

Domácí měli  spoustu gólových šancí,  které neproměnili,  naopak hosté  byli produktivnější.  Branky: 41. Šafařík  D., 86. Hrubý  - 8. Lihan,  28. Semenec, 75.  Hanuš T., ŽK 1:1, ČK 1:1 (Šafařík D. za 2. ŽK - Finěk za 2. ŽK), 60 diváků, rozhodčí Andrejsek.

2.předkolo GIST Pohár OFS HK 16.8.2014

Nepolisy B - Převýšov B  4 : 4  (2:4 na PK)

Oboustranně dobře hrané utkání plné šancí se dvěma  hattricky skončilo plichtou, ale na penaltybyli  šťastnější hosté.  Branky: Hanuš  T.  3,  Hanuš J.  - Polák  3 (1 z pen.), Pilař M., PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Olah.