...
Obec Nepolisy

Nepoliská pětka 2018

4.ročník běžeckého závodu Nepoliská pětka 8.9.2018

V sobotu 8.9.2018 se sešli příznivci běhu na fotbalovém hřišti, kde byla prezentace a vyhodnocení závodu. Na čtvrtý ročník běžeckého závodu  "Nepoliská pětka" přišlo 8 dětí a 15 dospělých. Běžecké dopoledne zahájili dětské soutěže. Nejmladší kategorii vyhrála Natálka Vilgošová a kategorii do 12 let Jirka Houška V kategorii mužů si pro první místo doběhl Jiří Mrázek z Chlumce nad Cidlinou v novém traťovém rekordu 18:38. Rekord překonal o 50 vteřin. V kategorii žen zvítězila Martina Nováková ze Skřivan časem 29:4. I když počet běžců byl nižší než jsme počítali, tak sportovní úroveň byla opět vysoká. Počasí nám přálo. Každý závodník obdržel od pořadatelů pamětní diplom, tyčinku a nápoj dle výběru. Od našeho partnera (Nepoliská stovka) Jízdní kola Schäfer Sloupno jsme předali věcné ceny pro závodníky, kteří obsadili stupně vítězů a ostatním igelitové tašky. Vítězové v kategorii dospělých obdrželi krásný pohár.   Rád bych poděkoval Ince a Lucce Markové a  Martině Houškové za zajištění závodu a personálu Hospůdce Vilgošovi za občerstvení.